Всі вже знають про те, що в умовах блекауту стає неможливим здійснити дзвінок до близьких людей, навіть якщо це дуже потрібно. Деколи все ж таки можна зловити той довгоочікуваний сигнал, але це не виходить з першого разу, тому потрібно знати, що робити для зв’язку з близькими та друзями.
Для того, щоб станції зарядилися повністю та давали необхідний сигнал, має бути щонайменше 24 години електропостачання без збоїв. У сьогоднішніх реаліях це зробити неможливо. Генератори трішки рятують загальну ситуацію, але живлення антен на дахах будинків не є можливим, тому й зв’язок не дуже покращується.
Стало відомо, що одна з компаній мобільного зв’язку в Україні “lifecell” робить спроби знайти альтернативне живлення своїх систем. Зараз компаніє тестує використання соняких панелей, поки процес проходить успішно.
Що робити, якщо немає зв’язку
Експерти, що працюють в різних телекомунікаційних компаніях по всій Україні рекомендують користування національним роумінгом:
- Відкрийте налаштування на вашому телефоні та знайдіть функцію, що дозволить вашому смартфону автоматично шукати Мережу та підключатися до неї;
- Якщо ваш телефон не шукає сам Мережу, то це можна зробити вручну через ті ж налаштування. Для цього вам потрібно зайти в налаштування, знайти розділ Стільникові дані чи Мобільна мережа та обрати потрібну для вас Мережу самотужки.
- В разі, якщо у вас виникають труднощі з Мережею, то зробіть невеличку перерву та спробуйте ще раз.
- Після підключення зробіть пробний дзвінок або відправте СМС.