Медики стверджують, що сон перед вентилятором позначається на вашому зовнішньому вигляді, а також на внутрішньому стані організму.
Загострення хвороб
Вся справа в потоці повітря, який приносить пил і пилок рослин. Астматикам і алергікам варто відмовитися від цієї штучної прохолоди в першу чергу, так як у них може трапитися загострення хвороби, у вигляді утрудненого дихання, нежиті і чхання.
Перед включенням охолоджувача потрібно перевірити його на наявність пилу на його лопатях і решітці. Так як після включення винтелятора весь пил підніметься в повітря і так чи інакше потрапить до вас в ніс. Ударна доза алергену вам гарантована. Подумайте чи тимчасова прохолода варта того?
Застуда
Вночі слизова оболонка носоглотки пересихає, і потік холодного повітря може спровокувати застуду у людини, який спить під вентилятором.
Судоми
Сплячі люди під вентилятором, через холодний потік повітря можуть відчути болі в м’язах, коли прокинутися. М’язи защемляються після того, як напружилися. Під потоком холодного повітря можливі скорочення м’язів, що може призвести до м’язових болів. Судоми також можуть бути спровоковані цими потоками. Якщо ваше обличчя і шия знаходяться дуже близько до вентилятора, то проблем не уникнути, можливо навіть після першого разу.
сухість шкіри
Постійний вплив потоків повітря на шкіру, робить її сухою. Як наслідок шкіра свербить і лущиться, вимагаючи додаткового зволоження. Охолоджувач повітря просто ганяє його по кімнаті, ці потоки взаємодіють з вашою шкірою і слизової носа. Шкіра стає сухою, і жоден крем не може достатньо її зволожити, що б ефекту зволоження вистачило на всю ніч.
Всі вище перераховані симптоми неприємні, але від них можна позбутися просто відмовившись від вентилятора.