Жінка народила трійню з ДЦП і виховує синів самотужки. Як складається їхнє життя зараз

Жінка народила трійню з ДЦП. Як складається їхнє життя зараз? Ділимося історією Катерини Аронової, яка самотужки виховує трьох синів з важким діагнозом. Таке випробування під силу не кожному.

Кожна мати мріє про здорову і міцну дитину, але, на превеликий жаль, буває всяке. Ніхто не застрахований від різних відхилень і все це на собі випробувала героїня нашої сьогоднішньої історії Катерина Аронова. Розповідаємо, як в Новосибірську в 2005 році жінка народила трійню з ДЦП і як складається їхнє життя зараз.

Екатерина Аронова
Катерина Аронова

До своєї довгоочікуваної вагітності тепер уже багатодітна мама 5 років жила в щасливому шлюбі. Її чоловік був старше і у нього на той момент була доросла дочка від першої дружини, але новину про поповнення від Катерини він сприйняв радісно.

На одному з перших УЗД лікар побачив двійню — щастю не було меж, адже в думках одразу ж спливали яскраві картинки ідеального сімейного життя. Вагітність протікала нормально, проте чергові аналізи змусили медиків провести повторний ультразвук, де і виявилося, що дітей не двоє, а троє. Подружжя навіть жартували, що кожен похід на УЗД додає по дитині.

Екатерина с мужем и тройняшками
Катерина з чоловіком і трійнятами

Звичайно, троє зростаючих малюків давали серйозне навантаження на організм Каті, тому вона постійно була під наглядом лікарів. Як тільки з’явилися тривожні прогнози про те, що подальше очікування небезпечно для життя матері, було вирішено ініціювати передчасні пологи шляхом кесаревого розтину.

Хлопчики народилися недоношеними, так що перші пару місяців вони лежали в спеціальних інкубаторах, де їх виходжували. Незабаром стан трійнят покращився і їх нарешті відпустили додому.

Семья Ароновых
Сім’я Аронових

Братів назвали Андрій, Петро і Павло і скільки б радості вони не приносили молодій матусі, їй, звичайно ж, було дуже важко. Чоловік допомагав у вільний від роботи час і все було добре до тих пір, поки в 9 місяців діткам не діагностували ДЦП. Ось так ось в одну мить все стало сірим і похмурим.

На постійне лікування та реабілітацію хлопчиків потрібні були великі гроші, а бізнес чоловіка Катерини почав розвалюватися. Через постійні переживання його здоров’я було підірвано — після затяжної хвороби він помер, це сталося в 2015-му, коли синам було по 10 років.

Андрій, Паша і Петя з татом

Відхід глави сім’ї став справжнім потрясінням для всіх. Аронова змогла пояснити хлопцям, куди подівся їхній тато, тільки через кілька місяців після трагедії. Якраз тоді на її історію звернули увагу місцеві ЗМІ, завдяки чому героїні стали допомагати багато небайдужих людей і фондів.

Зараз Андрій, Петя і Паша вчаться в спеціальній школі, де з ними займаються викладачі з адаптивної фізкультури. Влада міста виділила для них автомобіль під потреби хлопчиків і три інвалідні коляски, адже ходити самостійно вони не можуть.

Катерина Аронова з синами Андрієм, Петром і Павлом

У братів абсолютно різний характер — Андрій веде свій канал на YouTube, Павло вчить англійську, багато читає, а у Петі хвороба протікає в ускладнень формі, тому з ним справи йдуть гірше.

«Був час, коли я злилася на долю, але потім я зрозуміла, що це неконструктивно. Це наш вибір, якими почуттями наповнити своє життя. Розуміння цього прийшло до мене не відразу, я відчула весь спектр негативу на собі, включаючи затяжні депресії і навіть суїцидальні думки. Але я вибрала жити, вчитися бачити і відчувати щастя. Тепер вчу цьому своїх синів», — зізналася Катя.

Семейное фото Ароновых
Сімейне фото Аронових

Любляча мама більшу частину часу проводить з хлопчиками, а коли вони на заняттях, то ходить на цікавлячі її курси, щоб внести якусь різноманітність.

Від імені всієї нашої редакції бажаємо Катерині здоров’я і витримки, адже такі випробування під силу далеко не кожному.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини