Хвороба виявилася дуже раптовою і несподіваною. Цінуйте близьких

У самий звичайний день у дружини раптом почалися сильні болі в животі. Її відразу ж відвезли в лікарню, а чоловік в розгубленості поїхав слідом.

Той день для подружжя був самим звичайним, як раптом у дружини почалися сильні болі в животі. Після огляду лікарі швидкої відвезли її в лікарню, а чоловік в розгубленості зібрався і поїхав слідом. Увійшовши в коридор, він дізнався, що кохану відвезли в операційну і все, що йому залишається — тривожне очікування. Медики відправили його додому, щоб не нервувався і хоча б трохи відволікся, але як тут відволічешся…

Увійшовши в квартиру, чоловіка оглушила тиша. На ліжку розкидані речі лежать, на столі стоїть її чашка з недопитою кавою. А головне, що останнім часом герой історії постійно лаявся з дружиною, тому що грошей не вистачало. Він вважав, що в їх ситуації вона купує занадто багато зайвого. Ось, наприклад, вчора Аліса принесла маленьку коробочку полуниці, але ж зараз не сезон і коштує вона невиправдано дорого. Ігор думав: «Ну як вона не розуміє, що ми не мільйонери і гірку штучних ягід за такі гроші купувати не можна?!».

Ще дружина недавно пудру собі купила, теж недешеву, від чого чоловік знову бурчав і лаявся. У холодильнику стоїть величезна каструля борщу. Скільки ж разів він говорив їй, що вони живуть удвох, а тому і варити на цілу роту не потрібно…

Намагаючись відволіктися від тривоги, чоловік сів за комп’ютер, як раптом на одному з сайтів спливла реклама курорту. Аліса вже давно мріє з’їздити на море, однак чоловік прямо їй сказав, що для них це занадто дороге задоволення, тим більше в момент, коли їм ще іпотеку виплачувати. Та й машину вже міняти пора.

Безлад в кімнаті
Безлад в кімнаті

Тоді Ігор мимоволі згадав, як його друга половина любить стирчати у ванній кімнаті годинами. Зараз же вона вільна, і в ліжку можна лягти хоч поперек, адже ніхто не заважатиме і перетягувати ковдру. З екрану телевізора не будуть торохтіти дурні жіночі шоу, ніхто не почне лаятися через куріння на кухні…

А потім в потоці цих думок чоловік глянув на крісло і побачив зім’ятий халат коханої жінки. Він підійшов, розправив його, склав і по щоках потекли сльози, як у наляканої дитини. Все тому, що він зрозумів, як не важлива йому вся ця свобода. Залишитися одному там, де вони завжди жили удвох, дуже страшно. Без неї поруч навіть радості ніякої немає.

Тільки через біль і переживання Ігор усвідомив, що даремно бурчав по таким дрібницям і економив на цих маленьких проханнях дружини…

Трохи оговтавшись і зібравши всі сили в кулак, він подзвонив в лікарню, де його обрадували — операція пройшла без ускладнень. Тоді він кинув все, помчав в магазин за полуницею, після чого поїхав до Аліси.

Після хірургічного втручання їй поки не можна було їсти ягоди, так що чоловік роздав їх всій палаті, а це цілих 6 кілограм, і щасливий сидів біля ліжка коханої. Він був вдячний долі, що зміг утримати те, що майже втратив.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини