Увійшовши в палату до дочки, що бореться за життя, і побачивши, що робить медик, батьки завмерли

Це дивовижна історія, яка змушує знову повірити в доброту і людяність.

Для батьків немає страху сильніше, ніж страх за життя власної дитини, коли їй загрожує небезпека. Особливо це стосується випадків, коли дочка або син перебувають у реанімації, а мама з татом не можуть нічим допомогти, крім як продовжувати вірити і сподіватися на краще.

Герої нашої сьогоднішньої статті, подружжя Бейкер, не з чуток знайомі з цим почуттям безпорадності. Джейкоб і Кессі дуже чекали появи своєї бажаної донечки Паркер Лінн на світ, проте вона народилася на цілих 23 тижні раніше покладеного терміну з вагою, яка ледь дотягувала до 500 грам.

Джейкоб і Кессі Бейкер, батьки Паркер Лінн

Довгі 200 днів дочка Бейкерів провела у відділенні інтенсивної терапії, які здавалися вічністю. На превелике щастя, зусилля лікарів виявилися не марними і минулого літа дівчинка нарешті побачила свій будинок. Це можна назвати справжнім дивом, але попереду на Паркер Лінн чекало інше випробування.

Взимку 2020-го крихітка була змушена повернутися в лікарню — її легені були вражені вірусом. Щоб організм дитини зміг швидше відновитися, лікарі ввели юну пацієнтку в штучну кому.

Кэсси в палате у дочери
Кессі в палаті у дочки

Звичайно, ситуація дуже тривожна, проте батьків заспокоювало ставлення медиків до доньки — її полюбили абсолютно всі працівники реанімації. Особливо до неї прив’язався медбрат Дейн Пратт — саме він стежить за станом Паркер Лінн, переглядаючи всі її життєві показники на моніторах.

Медбрат Дейн Пратт читает книжку маленькой Паркер Линн
Медбрат Дейн Пратт читає книжку маленькій Паркер Лінн

Молодий чоловік розуміє жах і страх в очах батьків, тому він намагається приділити належну увагу і підтримку кожному маленькому пацієнтові, який потрапляє до стін клініки.

Одного разу подружжя увійшли в палату малятка і буквально завмерли від здивування. Справа в тому, що поруч з кушеткою їх доньки сидів Дейн, читаючи їй дитячу книгу. Він знайомив дівчинку з казкою «Паровозик, який зміг».

Дейн Пратт поповнює бібліотеку для маленьких пацієнтів

Як сказав сам медбрат, ця історія відмінно описує силу волі Паркер та її прагнення жити. Саме після таких випадків хочеться знову вірити в доброту і людяність.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини