Юлія Висоцька про здоров’я доньки після 7 років коми: «Намагаюся не думати про сумне»

Юлія Висоцька про здоров'я доньки після 7 років коми. Телеведуча разом з чоловіком Андрієм Кончаловським намагаються не давати коментарів з приводу стану Маші, але іноді їм все ж хочеться висловитися, як і на цей раз.

Телеведуча Юлія Висоцька розповіла про здоров’я доньки після 7 років коми. Маші Кончаловській скоро буде 21, але, на жаль, вже вкотре її дні народження проходять в лікарняній палаті відділення інтенсивної терапії.

У 2013-му році родина героїні статті потрапила в аварію. Тоді вони всім складом, Юлія Висоцька, Андрій Кончаловський та їхні діти Марія і Петро, відпочивали у Франції. Під час поїздки на авто режисер не впорався з керуванням і зіткнувся із зустрічною машиною.

В результаті ДТП сильніше за всіх постраждала саме дочка зіркової пари — її екстрено доставили в лікарню з важкою черепно-мозковою травмою, де заради збереження життя дівчинки лікарі ввели її в штучну кому.

Адрій, Юлія та їх діти

Через півроку перебування у вегетативному стані французькі лікарі збиралися відключити пацієнтку від апаратів життєзабезпечення. Справа в тому, що у них не було ні найменшої надії на її одужання. Тоді батьки перевезли спадкоємицю в Росію і всі ці роки за її життя продовжують боротися.

Юлія з Андрієм Сергійовичем намагаються утримуватися від коментарів з приводу здоров’я дочки, хоча в ефірі програми «Познер» Кончаловський перервав мовчання і згадав Машу. Кінорежисер зізнався, що вони з дружиною продовжують жити заради дітей, а тому вірять і сподіваються на краще.

Юлія Висоцька

Висоцька теж не залишилася осторонь і розповіла, що не дає їй впасти у відчай:

«Я намагаюся не думати про те, що сумно. Намагаюся отримувати задоволення від моменту, який зараз відбувається».

Крім того, телеведуча уточнила, що їх з Андрієм з самого початку попереджали про те, яким довгим буде відновлення. Найважче в цьому те, що неможливо зрозуміти, чи є світло в кінці тунелю.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини