Вівторок, 29 Листопада, 2022

Вся правда про стан Маші Кончаловської після семи років коми

Щасливе життя Юлії Висоцької виявилася ілюзією, причому телеведуча і сама цього не заперечує. У 2013-му їх сім’я пережила трагедію — на відпочинку у Франції автомобіль, де сиділа телеведуча, її чоловік Андрій Кончаловський та їхні, діти потрапив в аварію. Дочка зіркової пари була не пристебнута і це ледь не коштувало їй життя. Вся правда про стан Маші Кончаловської після семи років коми у нашій сьогоднішній статті.

Багато фанатів Юлії бачать її життя таким — подорожі, цікаві проекти, зйомки, робота в кіно і в театрі, щасливое заміжжя і материнство. Погодьтеся, такому списку можна і позаздрити, тим більше що зірка регулярно ділиться в соцмережах щасливими знімками.

Юлия с детьми
Юлія з дітьми

Виявилося, що все це — не більше, ніж красива картинка, якій не варто беззастережно вірити:

«Ось, наприклад, виклала я фотографію з Неаполя. Мені здалося, що вона дійсно відповідає моєму стану, але вона не буквальна. У цьому велика частина ілюзії, хоча фото зібрало неймовірну кількість лайків».

Юлія вважає за краще не виставляти особисті переживання напоказ, цьому її навчило сімейне горе. До аварії вона регулярно ділилася радістю з шанувальниками, але зараз телеведуча впевнена — не потрібно було виставляти своє щастя напоказ.

Андрей Кончаловский и Юлия Высоцкая
Андрій Кончаловський і Юлія Висоцька

Про стан доньки вони з чоловіком говорять обережно, намагаючись не вдаватися в подробиці. Оскільки кома у всіх протікає абсолютно по-різному, то і лікарі не можуть давати точних прогнозів. Відомо, що пару з самого початку попереджали, що відновлення буде дуже довгим:

«Важко зрозуміти, чи є світло в кінці тунелю. Я постійно працюю над собою, щоб його розглядати і переконати всіх, що воно є», — зізнається Юлія.

Юлия Высоцкая с дочкой Машей
Юлія Висоцька з донькою Машею

З огляду на такий довгий період перебування у вегетативному стані, є підстави вважати, що головний мозок Маші просто не міг не постраждати. А коли вона нарешті прокинеться, якщо це станеться, їй точно доведеться заново всьому вчитися. Незалежно від цього, батьки дівчини все одно продовжують вірити і сподіватися на краще.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини