Користь сольових пов’язок і гіпертонічного розчину солі: лікують майже все

Сольові пов'язки при правильному застосуванні лікують від самих різних захворювань. Розповідаємо, як готувати гіпертонічний розчин солі.

Ні для кого не секрет, що для зниження ризику серцево-судинних захворювань необхідно зменшити споживання солоного. Справа в тому, що через надлишок солі підвищується кров’яний тиск, а це загрожує розвитком гіпертонії. Однак тут варто розуміти, що повністю і назовсім відмовлятися від неї не можна, оскільки натрій дуже важливий для здоров’я всього організму. Більш того, якщо сіль застосовувати правильно, то вона лікує рани, нежить, простуду, головні, суглобові болі і не тільки.

Як працює сіль

Звичайно, лікування сіллю не означає, що її треба їсти тоннами або сипати на хворе місце. Для терапевтичного ефекту потрібен гіпертонічний сольовий розчин. З пантелику багатьох збиває слово «гіпертонічний» і здається, що це якийсь особливий засіб, але насправді це просто розведена в кип’яченій або дистильованій воді сама звичайна кухонна сіль з концентрацією в 10%.

Такий розчин працює в якості сорбенту — він активно поглинає вологу спочатку з підшкірного шару тіла, а потім і з більш глибоких. Таким чином в сольову пов’язку з організму вбираються хвороботворні бактерії і віруси, завдячи чому хворі тканини звільняються від патогенів.

Що вона лікує

Гіпертонічний розчин використовують для промивань, полоскань і накладання пов’язок. Допомагає він при таких проблемах:

  • ангіна, тонзиліт, застуда;
  • гайморит, риніт, синусит, звичайний нежить;
  • набряклість;
  • свербіж від укусу комах;
  • гематоми, розтягнення, удари, ревматизм;
  • гнійники після неграмотних внутрішньом’язових або внутрішньовенних уколів;
  • інші гнійні рани;
  • головні і м’язові болі;
  • мастопатія;
  • остеомієліт, простіше кажучи запалення кісток;
  • запальні процеси в суглобах.
Сольова пов'язка від головного болю
Сольова пов’язка від головного болю

Готуємо розчин і правильно використовуємо пов’язку

У приготуванні цього чудо-засобу немає нічого складного. Для необхідної концентрації в літрі кип’яченої або очищеної води розчиніть 100 грам кухонної солі. Щоб точно не переборщити з кількістю, можна брати не 100 г на літр, а 90 г, це 3 столових ложки без гірки. Краще, звичайно, користуватися кухонними вагами.

Потім візьміть 8 шарів х / б марлі або простирадла, тоді досить буде 4 шари. Потримайте їх з хвилину в розчині, злегка відіжміть і прикладіть до хворого місця. Зверху покладіть теплу вовняну хустку і забинтуйте. Такі компреси слід робити перед сном і залишати на всю ніч.

Крім того, зверніть увагу на такі правила:

  1. Беріть кухонну або поварену сіль без будь-яких домішок і добавок.
  2. Рідина повинна бути гарячою, приблизно 45-55 °С.
  3. Для полоскання горла додайте в розчин краплю йоду.

Протипоказання

Як і в будь-якому лікуванні, сольові пов’язки теж мають ряд протипоказань. Серед них варто відзначити спайкову хворобу, рубці на тілі, схильність до закрепів, грижу, заворот кишечнику, камені в жовчному міхурі і нирках, виразку шлунка і 12-палої кишки. Сюди ж відноситься стенокардія, порок серцевого клапана, ішемічна хвороба.

Майте на увазі, що перед застосуванням солі в якості ліків потрібно проконсультуватися з лікарем, оскільки самолікування має наслідки.

Популярне

Подібні новини