Максим Степанов розповів, як будуть працювати дитячі садки і школи з 1 вересня

МОЗ дозволяє працювати дитячим садкам і школам, але не всім. З 1 вересня робота навчальних закладів буде залежати, від того в якій карантинній зоні вони знаходяться.

Раніше ми писали, про єдині правила роботи навчальних закладів в період адаптивного карантину, які регламентувало Міністерство охорони здоров’я України. А сьогодні Максим Степанов під час онлайн – брифінгу розповів, при якій ситуації із захворюваністю буде дозволена робота дитячих садків і шкіл.

Глава Міністерства заявив, що в МОЗ планують дозволити працювати дошкільним закладам восени, але якщо буде збільшуватися кількість хворих в регіоні на коронавірус, то садки будуть закриті на чотирнадцять днів, до стабілізації ситуації в регіоні.

Максим Степанов

Степанов сказав, що якщо регіон буде перебувати в так званій червоній зоні, то, природно, ніякої мови про роботу дитячих садків не може йти.

“На сьогоднішній день рівень небезпеки (карантинна зона), до якого будуть відносити регіони можна визначити по 3 критеріям:

  1. Завантаженість ліжок в медичних установах
  2. Кількість зроблених ПЛР – тестів на 100 000 населення
  3. Кількість хворих на 100 000 населення за останніх 14 днів.

Саме за такими характеристиками ми будемо і визначати, куди віднести конкретний регіон.

Природно, коли мова йде про так званий “червоний ” рівень епідемічної небезпеки, то в області (районі, місті) закриваються всі дитячі садки і школи, тобто всі освітні установи “, – розповів міністр охорони здоров’я.

Дитячі садки
Дитячі садки

Але, не все так погано, Степанов також додав, що статус карантинних зон переглядається кожних 14 днів. І якщо ситуація з захворюваністю в регіоні стабілізуруется, то навчальні заклади, в тому числі і дитячі садки, зможуть продовжити повноцінну роботу.

Нагадаємо, що згідно з правил адаптативного карантину дітям при вході на територію садка буде вимірюватися температура безконтактним термометром, і ті, у кого температура буде вище 37 С, не будуть допущені до інших дітей.

Популярне

Подібні новини