Підживлення для огірків існує безліч, але немає жодної, яка могла б стати поруч з дріжджами. Цей продукт яскраво впливає на культуру, виступаючи у ролі всебічного стимулятора розвитку посадок. Але з ним не все так просто! Для регулярного отримання добрих врожаїв, слід знати одну тонкість.
Тому важливо дотримуватись правил нормованого добрива. Більше трьох разів за сезон підгодівлю не вносять і після кожної такої процедури проливають ґрунт зольним розчином (0,5 л золи на 10 л води). При дотриманні рекомендації дріжджове добриво викликатиме лише гордість.
Особливої різниці між сухими дріжджами та сирими немає. Але другі куди складніше знайти. Тому можна придбати те, що знайдеться швидше. Перший раз огірки удобрюють дріжджами на стадії розсади. В результаті ми отримуємо активне зростання зелені та зміцнення ніжної кореневої, що дуже важливо у процесі перевалки.
Повторно проводимо процедуру через тиждень після висадки, коли коренева вже адаптується до нового місця та зможе повноцінно ввібрати додаткове харчування. Таким чином згладиться стрес культури і одночасно наблизиться фаза плодоношення.
Втретє удобрюємо через орієнтовно через місяць, у стадії цвітіння. Саме тепер дріжджі не просто корисні, а не потрібні! Тому що вони дадуть заряд для гарної бутонізації та кращого формування зав’язі, принагідно перешкодивши обпаданню плодів.
Рецептів приготування є чимало. Класичний рецепт готується в такий спосіб. У 10 л води з’єднуємо помішуючи 10 г сухих дріжджів та 2 ст. ложки цукру. Огірки, де вже є зав’язі, має сенс удобрювати інакше, додаючи йод. Медичний препарат посилить дію дріжджів та зміцнить імунітет рослин. За рецептом на 10 л води відміряють 30 крапель йоду та 10 г дріжджів.