Всього 10 г на літр води – і томати родять, як шалені: швидше червоніють, ще й від фітофтори захистить. Люкс

Правильне підживлення дуже необхідне всім рослинам на всіх етапах розвитку. Серпень - не виключення. Розповідаємо, які добрива необхідно вносити томатам саме зараз.

Завжди хочеться зібрати якнайбільше томатів. Щороку хочеться отримати врожай томатів раніше і солідніше, але серпень часто “вставляє палиці в колеса”: то дощі йдуть рясно, і кущ загниває або хворіє на фітофтору, то шкідники налетять, то ще щось станеться.

Але досвідчені дачники знають, які підживлення потрібно давати, щоб зелень томату залишалася здоровою якомога довше, а плоди швидко формувалися та визрівали. Отже, для покращення та стимуляції зміцнення кореневої системи, а також для спрямування всіх живильних мікроелементів у плоди в серпні можна використовувати безазотне добриво під назвою монофосфат калію.

У ньому немає хлору та важких металів, і навіть якщо перевищити дозування, воно не зашкодить рослинам – просто зайві мікроелементи підуть углиб ґрунту. Препарат дозволяє зберегти зав’язі, збільшує термін лежкості томатів, підвищує якість та смак плодів. Зазвичай досвідчені дачники беруть 20-грамову пачку, і її вистачає на цілий сезон. На один літр води потрібно взяти лише 10 грамів сухого добрива.

Городники розповіли, як пришвидшити дозрівання томатів
Городники розповіли, як пришвидшити дозрівання томатів

Також на цей обсяг можна додати одну таблетку бурштинової кислоти як додатковий стимулятор засвоєння корисних речовин. У сухому вигляді вносити монофосфат калію не варто, тому що він не розчиниться у землі, і ви просто втратите час. Таке добриво в серпні обов’язково потрібно використовувати після затяжних дощів як “швидку допомогу” для відновлення запасів калію, який завжди вимивається рясними зливами.

Це абсолютно безпечне добриво, яке не закисляє ґрунт, не шкодить людині і свійським тваринам, і має дивовижний лікувальний ефект на рослину.

Популярне

Подібні новини