Якщо городники помітили, що плоди на їхніх грядках усе ще зелені, тоді як у сусідів усі кущі посипані яскраво-червоними помідорами, не варто засмучуватися, адже цю ситуацію легко виправити за допомогою одного недорогого підживлення.
Справа в тому, що в період плодоношення культурам вже не потрібний азот. На даному етапі його необхідно замінити калійно-фосфорними добривами. Хтось витрачає купу часу на підготовку органічних підживлень, наприклад, настою з деревної золи, однак досвідчені дачники рекомендують скористатися магазинним біопрепаратом під назвою Гумат калію. Справа в тому, що у складі цього засобу містяться лише натуральні інгредієнти.
У складі гумату присутні гумінові кислоти, а також солі калію, магнію, натрію та кальцію. Це добриво активізує ґрунтову мікрофлору, збагачує ґрунт, посилює обмінні процеси, прискорює дозрівання врожаю, зміцнює імунну систему, що запобігає утворенню нітратів, підвищує стійкість до холодів, посух, атак шкідників та небезпечних хвороб, а також позитивно впливає на смак та розмір майбутніх плодів.
Щоб приготувати дієве добриво, досвідчені дачники розчиняють одну столову ложку Гумату у 10-літровому відрі води та поливають томатні посадки під корінь по вологій землі.
Не забувайте про регулярний полив вранці або ввечері. кщо на дворі спека, то цю процедуру краще відкласти. щоб листя не отримало опіків.