Для збільшення розміру моркви щось робити вже пізно, оскільки процес наливання вже почався. Однак для підвищення кількості корисних речовин та цукристості моркви – саме час! Перед внесенням підживлення обов’язково потрібно пролити грядку та внести наступний мінеральний комплекс.
На одне відро води беремо півтори ложки аміачної селітри, столову ложку суперфосфату та дві столові ложки сірчанокислого калію. Суміш необхідно настояти протягом декількох годин, щоб розчинився суперфосфат. Потім можна поливати моркву навіть з наявним у розчині осадом по вологому ґрунту.
Таке підживлення запобіжить розтріскуванню плоду, підвищить врожайність та стійкість моркви до хвороб, а ще вона підвищить лежкість плоду і зробить його корисним та солодким.
У моркві сформуються білки, вітаміни, крохмаль, цукор та інші корисні мікроелементи. Після внесення такого підживлення необхідно розпушити міжряддя, трохи підгорнути моркву і приховати верхівку коренеплоду, щоб вона не зеленіла.
Це добриво міститиме калій та фосфор, які дуже потрібні моркві на стадії формування плоду. Усього одне внесення в середині серпня, і врожай буде дуже смачним.
До речі, це буде останнє підживлення моркви – вже зовсім скоро настане час збирати врожай і пожинати плоди своєї праці. Та якщо ви будете дотримуватись наших простих. проте ефективних рекомендацій, то врожай моркви точно вас порадує!