Мої помідори завжди солодкі і це не залежить від сорту: плюнула на всі добрива – полила дармовим “коктейлем”

Як виростити дійсно щедрий і солодкий врожай томатів? Розповідаємо про секрети і нюанси підживлення цих червоненьких красенів. Не забувайте поділитися матеріалом.

Якщо ви замислюєтесь чим підживити томати, то облиште полиці магазинів з дорогими добривами. На допомогу вам прийде звичайний попіл, який лишається навіть після приготування шашликів. Головне, щоб у згарищі не було залишків пластику, пакетів, тканин чи металів.

Зола містить в собі багато поживних речовин, таких як калій, кальцій, фосфор та магній, які сприяють зміцненню імунітету рослин, покращенню їхньої здатності протистояти хворобам і шкідникам. Ці елементи необхідні для гармонійного розвитку томатів, тому використання золи як добрива є одним з найкращих рішень.

Як правильно розводити золу для удобрення
Експерти розповіли, чим можна ефективно і безкоштовно підживити томати

До речі, не лише помідорам, а й перцю підходить таке підживлення. Городники розповідають, що пасльонові в принципі добре реагують на такого роду підгодівлю.

Баклажани, картоплю можна сміливо і опудрювати, і поливати настоянками на основі згорілої деревини. Крім того, це допомагає знизити кислотність ґрунту, що є важливим для більшості рослин.

Городник пояснив, навіщо посипати молоді томати золою
Експерти розповіли, чим можна ефективно і безкоштовно підживити томати

Для приготування підживки потрібно взяти всього 1 склянку попелу і розвести її у 10 літрах води. Дехто радить кип’ятити розчин, проте буде достатньо дати настоятися протягом 5-7 днів. При цьому його потрібно перемішувати раз на добу. Як мине час “витримки” можна вносити по літру-півтора під кожен кущ. Важливо пам’ятати, що це добриво не повинно контактувати зі стеблами або кореневою системою рослин, особливо розсади, оскільки це може викликати опіки.

Пам’ятайте також, що гортензії, хвойні рослини категорично заборонено поливати та вносити попіл у будь-якому вигляді. Ці зелені насадження люблять слабокислі та лужні ґрунти.

Популярне

Подібні новини