Город діда Степана здивував усіх сусідів: ллє по 0,5 літра цього розчину під кущ і помідори родять до жовтня

Дві ці підгодівлі допоможуть вам продовжити життя куща до кінця вересня, захиститися від будь-яких несприятливих факторів і збирати плоди ще дуже довгий час.

У серпні томати, перці та огірки плодоносять максимально інтенсивно і витрачають багато енергії. Щоб урожайний період продовжувався якомога довше, дачники рекомендують зробити прості підгодівлі та вирішити одразу три завдання.

Насамперед, це дозволить продовжити терміни плодоношення. Виснажені за літо рослини вимагають багато корисних речовин, калію, фосфору та бору для формування зав’язей та наливу плодів. Також рослини будуть надійно захищені від хвороб, оскільки серпень – це сприятливий час для грибків та шкідників. Третє завдання – це допомога рослинам у стресових умовах. Ночі вже досить холодні, і рослини вимагають додаткових сил та енергії для плодоношення.

Чим полити овочі в серпні для рясного врожаю: порада агронома
Чим полити овочі в серпні для рясного врожаю: порада агронома

Отже, під кінець серпня дачники завжди роблять два види підживлення – одне кореневе, інше позакореневе. Для приготування розчину для поливу під корінь в порожнє відро кладуть три склянки деревної золи, заливають половину склянки столового оцту, чекають, поки зола повністю погаситься, і додають воду до повного обсягу відра. Такою сумішшю поливають рослини під корінь приблизно по півлітра на кожен кущ.

Для приготування позакореневої підживки на відро води розчиняють двадцять таблеток бурштинової кислоти, три чайні ложки пасти Фітоспорину, два грами борної кислоти та один грам марганцівки для дезінфекції від грибків та хвороб. Цією сумішшю обприскують кущі з обох боків листя.

Популярне

Подібні новини