Свекруха висадила петрушку під перший же сніг — і я теж: сходить на місяць раніше, що не може не радувати

Посадка петрушки під сніг — це перевірений метод, що гарантує ранню зелень! Дізнайтеся, чому насіння взимку поводиться інакше і як отримати міцні сходи вже з першим теплом.

Посадка петрушки під сніг може здатися дивним підходом. Але досвідчені городники знають, що зима часто є ідеальною порою для сівби, особливо якщо знати, як правильно підготувати грядки. Насіння петрушки добре переносить холод і проходить природне загартування, що позитивно позначається на його витривалості.

Щойно сходить сніг і ґрунт прогрівається, на грядці з’являються перші зелені паростки. Тому поки сусіди лише планують посадки, грамотні господарі уже смакують соковитою зеленню із власного городу. Метод підзимового посіву вигідний тим, що навесні не доводиться чекати, поки ґрунт прогріється — петрушка з’являється з потеплінням.

Агрономи пояснили, чому варто висаджувати петрушку під перший сніг
Агрономи пояснили, чому варто висаджувати петрушку під перший сніг

Для посадки потрібно підібрати вдалий момент. Стабільні нічні заморозки — вдалий час для того, щоб сіяти петрушку. Грядку для зелені можна підготувати заздалегідь, а потім засипати рядки ґрунтом. Ідеально, якщо ви здобрите місце посадки перегноєм. Але в жодному разі не додавайте азотовмісні добрива — вони стимулюють ріст.

Глибина борозенок має бути близько 3 см. Садити треба у 2-3 рази більше норми, оскільки через морози зійде не все. Також варто обов’язково переконатися, чи вказав виробник на упаковці придатність петрушки до підзимового посіву. Замочувати насіння і поливати рядки після посіву не треба, щоб петрушка не зійшла надто рано. З цієї ж причині грядці не треба агроволокно, мульчування чи іншого типу накриття.

Агрономи пояснили, чому варто висаджувати петрушку під перший сніг
Агрономи пояснили, чому варто висаджувати петрушку під перший сніг

А якщо ж ви хочете смакувати петрушкою навіть взимку, то її цілком можна вирощувати в горщиках на підвіконні. Для цього головне купити якісний посівний матеріал, взяти хороший підживлений ґрунт і дотримуватися вимог щодо температурного режиму та освітлення.

Популярне

Подібні новини