Хто з господинь не стикався з ситуацією, коли картопля або млинці вперто не хочуть відлипати від сковорідки? Проблема здається дріб’язковою, але хочеться зберегти золотаву скоринку на страві, а не на дні сковорідки. Тому ми поділимося ефективними способами, які зможуть виправити ситуацію на раз-два. А головне – усе, що вам потрібно, вже, ймовірно, є у вас на кухні.
Сіль може працювати як антипригарний засіб, але для цього потрібно трохи “почаклувати”. Насипте столову ложку соди, додайте трохи води і легко потріть губкою. Потім промийте і витріть насухо. Тепер насипте 2-3 столові ложки солі на дно сковорідки, розподіліть рівномірно і поставте на плиту. Коли сіль почне змінювати колір, зніміть сковорідку та зберіть сіль. Все готово – можна смажити без проблем!

Яблучний оцет також може стати вашим кращим другом на кухні, коли справа доходить до сковорідок. Усе, що потрібно – налити чайну ложку на сковорідку і добре прогріти її. Дочекайтеся, поки вся рідина випарується. У результаті на поверхні утворюється легке антипригарне покриття. Тепер ваші страви будуть готуватися з легкістю і без будь-яких казусів.

Але це ще не все! Олія – це справжній рятівник для вашої сковорідки. Чисту пательню поставте на плиту, налийте 1 ст. л. олії та рівномірно розподіліть її по поверхні. Нагрівайте сковорідку, поки не побачите легкий димок. Потім зніміть її з вогню і витріть насухо паперовим рушником. Після цього не мийте сковорідку. Олія створить захисний шар і ваша їжа більше не прилипатиме. Періодично повторюйте цю процедуру.
Тепер ви знаєте, як “подружитися” зі своєю сковорідкою і забути про прилипання їжі раз і назавжди. Використовуйте ці прості секрети, і приготування страв стане ще приємнішим. І не забувайте: правильний догляд за кухонним посудом – запорука його довговічності. Бажаємо успіхів!