Чи було у вас так, що ви відкривали банку із солоними огірками та відчували повне розчарування через “ніякий” смак закуски? Вся проблема полягає не тільки у рецепті, але й у сорті огірків. Одні зеленці чудово підійдуть для приготування зимової консервації, а інші навіть не варто розглядати для такої закуски. Експерти назвали п’ять найпопулярніших сортів овочу, що підійдуть для консервації.
Сорти огірків для консервації
Роднічок – це гібрид, який вивели молдавські селекціонери багато років тому. Огірки і до сьогодні залишаються популярним сортом для городників. Плоди у них світлі з білими смужками та світлими шипами. Вони мають солодкий смак та приємний аромат – ідеальний варіант для засолювання.

Засолочний – це гібрид, з назви якого легко здогадатись, для чого його було виведено. Плоди мають соковиту та ніжну м’якоту з дрібним насінням. Вони виходять не такими хрусткими, як попередній варіант, але смаком та ароматом точно не розчарують.
Бочковий – це ранньостиглий гібрид, який вивели українські селекціонери. Плоди мають солодкий присмак і взагалі не гірчать, за що їх так і люблять господині. У консервації огірки себе чудово показали.
Ніжинський – це сорт, що здобув особливу популярність серед садівників. Про нього чули навіть ті, хто не займаються городництвом. Огірки теж чудово підійдуть для маринування.

Амант F1, Аякс F1, Еколь F1 – це три гібриди, які вирощують для збору дрібних плодів, коли вони досягають довжини не більш як 5 сантиметрів. Такі огірки виходять максимально хрусткими та чудово смакують у консервації. У них щільна м’якота та приємний смак.