Тепер знаю, як правильно обрати хорошу рибу на вечерю: 5 ознак несвіжої риби, на які слід звертати увагу

Правильний вибір свіжої риби грає велику роль у вашому самопочутті. Якщо продукт буде не першої свіжості або не якісний – ви можете запросто отруїтися продуктом.

Вибір свіжої риби може бути ключовим для того, щоб насолодитися смачними і безпечними стравами з морепродуктів. Свіжа риба має легкий морський або свіжий аромат. Уникайте риби з неприємним запахом, який може нагадувати аміак або розпад. Очі риби повинні бути ясними, яскравими і не помутнілими. Вони також повинні бути покладені і не виступати.

Шкіра риби повинна бути яскравою, вологою і без слизьких або липких плям. Тіло риби повинно бути жорстким і пружним. Уникайте риби з мʼякою або незрозумілою текстурою. Завжди можна запитати продавця про походження риби, час її улову і умови зберігання. Якщо щось виглядає або пахне підозріло, краще утриматися від покупки цієї риби. Запам’ятайте, що свіжа риба має бути приємною на дотик, світлою на вигляді і чистою на запах. Якщо у вас виникли сумніви, краще звернутися до фахівця або кваліфікованого продавця для консультації.

Як правильно обрати свіжу рибу на ринку або в магазині
Як правильно обрати свіжу рибу на ринку або в магазині

5 ознак несвіжої риби

  • Неприємний запах. Свіжа риба має легкий морський або свіжий аромат. Якщо риба має неприємний запах, який нагадує аміак або розпад, це може бути ознакою несвіжості.
  • Темний колір із плямами. Свіжа риба має яскравий, приємний колір. Якщо риба має темний колір, плями або виглядає блідо, це може свідчити про її несвіжість.
  • Липкість на дотик. Свіжа риба повинна бути м’якою і гладенькою на дотик. Якщо вона липка або слизька, це може свідчити про розпад.
  • Випилинка або слизь. Якщо на рибі є пилинка або слизь, це може бути ознакою несвіжості або поганої якості.
  • М’ясо, яке легко відділяється від кісточок. Якщо м’ясо легко відділяється від кісточок або шкіри, це може бути ознакою того, що риба несвіжа і пройшла деякий час зі свого придбання.
14 днів з Анітою Луценко:  Меню+Спорт

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини