Унітаз засяє, як дорогоцінний камінь: змішала парочку кухонних засобів і залишила на 5 хвилин. Вау-спосіб

Бажаєте, аби ваша сантехніка виглядала, як нова? Тоді зберігайте собі цей матеріал, адже тут ви знайдете чудовий рецепт для чищення кераміки без зайвих витрат.

Чи можливо зробити так, щоб унітаз блищав, як новий, без дорогих хімічних засобів? Відповідь — так, і все, що вам знадобиться, це прості кухонні засоби, які є у кожному домі. Розглянемо два найефективніших методи, які зроблять ваш унітаз бездоганно чистим і сяючим.

Метод 1: Сіль — найкращий борець проти нальоту та жовтизни

У мережі розповіли, навіщо потрібно ставити сіль під ліжко та чим це може допомогти господарям
Експерти розповіли, як у домашніх умовах без хімії очистити унітаз

Сіль — це не лише приправа, яка додає смак нашим стравам, але й потужний засіб для чищення. Абразивні властивості хлориду натрію роблять її ідеальним помічником у боротьбі з вапняним нальотом та сечовим каменем. До того ж сіль не пошкоджує поверхню сантехніки, що є додатковим плюсом.

Насипте трохи засобу прямо в унітаз, особливо звертаючи увагу на місця з видимими відкладеннями. Використайте щітку для унітазу, щоб рівномірно розподілити сіль по поверхні.

Залиште сіль на 15-20 хвилин, щоб вона змогла подіяти на відкладення. Після цього знову пройдіться щіткою по поверхні унітаза і змийте водою.

Ви будете приємно вражені результатом. Навіть найтвердіші відкладення зникнуть, а унітаз відновить свою білосніжну чистоту.

Метод 2: Оцет — ідеальний для нічного очищення

Експерти розповіли, які речі можна зіпсувати оцтом при видаленні плям
Експерти розповіли, як у домашніх умовах без хімії очистити унітаз

Оцет — ще один доступний засіб, який відмінно справляється з різними забрудненнями. Він не тільки очищує, але й дезінфікує поверхню унітаза, усуваючи неприємні запахи.

Спершу промийте сантехніку, як зазвичай, використовуючи щітку та воду. Налийте оцет на внутрішню поверхню унітазної раковини, особливо в місцях з видимими забрудненнями.
Залиште оцет діяти на ніч. Він розчинить наліт і знищить бактерії.

На ранок ще раз пройдіться щіткою по поверхнею і змийте водою.

Цей метод не тільки зробить ваш унітаз сяючим, як новий, але й позбавить туалет від усіх неприємних запахів.

Поради та застереження

Сіль та оцет не слід застосовувати разом. Хоча обидва засоби ефективні окремо, не рекомендується змішувати ці компоненти. Краще використовувати їх по черзі, щоб досягти максимального ефекту.

Для підтримки унітазу в ідеальному стані використовуйте ці методи регулярно, хоча б раз на тиждень.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини