Щоб збільшити плодоношення томатів, на відро води розводять два літри молочної сироватки, додають склянку золи, 10 крапель йодової настойки і поливають під кожен кущ по півлітра такої суміші.
Для посилення імунної системи томатів можна зробити підживлення на основі кальцію. Для цього на два літри води беруть чотири грами кальцієвої селітри та обробляють кущі під корінь.
А щоб томати росли солодкими та соковитими, у липні рослини підгодовують гуматом калію. Для цього беруть столову ложку гумату на десять літрів води та обробляють кущики в суху та безвітряну погоду.
Томати не обійдуться і без мінеральних добрив. У середині липня варто внести азотне підживлення востаннє. На відро теплої води додають дві столові ложки нітроамофоски і поливають рослини по 1-2 літри.
Ще одне дуже потужне підживлення є комплексним. Після нього помідори набираються сил і плодоносять набагато інтенсивніше. Для цього на відро води беруть по одній столовій ложці сірчанокислого калію і сечовини, додають дві ложки суперфосфату та поливають по одному літру під кожен кущ.
Не можна забувати і про підживлення з борної кислоти, яка збільшує кількість зав’язей та прискорює дозрівання томатів. Для цього беруть один грам борної кислоти, один грам марганцевокислого калію, розводять у відрі води та обробляють рослини за допомогою пульверизатора по листках.
Такі підживлення допоможуть отримати багатий врожай соковитих, солодких і великих томатів.