Помідорам у спеку – обов’язково: зробіть це і жодного пустоцвіту не буде на городі. 1 літр під кожен кущ

Помідори — дуже ніжні та тендітні рослини, яким у спеку потрібно чимало турботи та правильного догляду. Як же ж поливати городину у феноменальну спеку і й так, щоб не було пустоцвітів?

Влітку, коли спека стає нестерпною, томати потребують особливої уваги до режиму поливу. Висока температура змушує рослини випаровувати більше вологи, що може призвести до значного зниження врожайності та появи пустоцвітів. Це квіти, які не здатні дати плоди, і їх поява може бути справжнім розчаруванням для дачників. Щоб уникнути цієї проблеми, важливо правильно поливати томати, особливо у спекотні дні.

Одним із ключових моментів у догляді за рослинами у липні є регулярний та достатній полив. Найкращий час для внесення води – ранній ранок або пізній вечір, коли сонце не таке палюче. Це дозволяє рослинам максимально ефективно всотувати вологу та уникнути зайвого випаровування.

Городники розкрили спосіб вирощування помідорів за допомогою бур'янів
Експерти розповіли, чим підживити томати від пустоцвітів

Поливати томати слід не просто поверхнево, а рясно, щоб рідина проникала глибоко в ґрунт і доходила до кореневої системи. Оптимальна кількість води – один літр під кожен кущ. Такий підхід забезпечить рослинам необхідне живлення на тривалий час, що сприятиме їх здоровому росту і розвитку.

Втім, навіть при дотриманні всіх правил поливу, проблема пустоцвіту може не зникнути. Це може свідчити про дефіцит важливих мікроелементів у ґрунті, зокрема бору. Цей мікроелемент відіграє ключову роль у процесах цвітіння та утворення плодів. При його нестачі, навіть за ідеальних умов поливу, рослини можуть давати пустоцвіти, оскільки не отримують необхідних елементів для нормального розвитку.

Городники розповіли, як не допустити появу фітофтори на помідорах і що для цього потрібно
Експерти розповіли, чим підживити томати від пустоцвітів

Внести бор у ґрунт найкраще у вигляді позакореневої підгодівлі. Цей метод дозволяє рослинам швидше отримати потрібний мікроелемент. Для цього можна використовувати спеціальні боровмісні добрива, які розводять у воді. Такий розчин обприскують на листя та стебла томатів, що сприяє швидкому засвоєнню бору та стимулює утворення зав’язей.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини