Плюнула на хімію і просто налила 1 літр під огірки: засипали врожаєм і не жовтіють. Щодня є свіжий салат

Чим можна підживити огірки? Перед чималою кількістю дачників стоїть це питання. Радимо звернутися до перевірених народних засобів, про які зараз розповімо.

Чим підживити зараз огірки? У період, коли плоди набирають вагу, городині вкрай потрібно підживлення, що буде мати у своєму складі фосфор та калій. Не обов’язково бігти одразу за покупною хімією і морочитись з магазинними складниками. Все, що потрібно вже є, можна сказати, під рукою.

Першим на допомогу прийде розчин з попелу. Це природне добриво містить багато корисних мікроелементів, необхідних для здорового росту рослин. Саме у згорілій деревині міститься чимала концентрація фосфору. Щоб приготувати добриво, потрібно взяти одну склянку попелу та розвести в одному літрі обов’язково теплої води. Суміш має настоятися пів години, після чого її можна вносити у ґрунт.

Експерти розповіли, як зола може зашкодити вашій ділянці та як її правильно використовувати
Городник розповів, як без хімії підвищити врожайність огірків

Головне правило — поливати прямо під корінь рослин, щоб корисні речовини досягли кореневої системи. Процедуру слід повторювати не частіше одного разу на тиждень. Під кінець сезону цей метод підживлення можна прибрати взагалі.

Ще одним ефективним засобом для стимуляції родючості є дріжджове добриво. Ці одноклітинні прості гриби, які вірою-правдою служать кулінарії, містять багато поживних речовин, що стимулюють ріст рослин і підвищують їхню здатність робити плоди більшими та соковитішими.

Для яких рослин найкраще використовувати дріжджі
Городник розповів, як без хімії підвищити врожайність огірків

Щоб приготувати підживку, потрібно розвести 150 грамів цукру і 500 грамів свіжих сухих дріжджів у трьох літрах теплої води. Отриману суміш також вносять у ґрунт під корінь рослин. Варто пам’ятати, що це добриво не варто використовувати занадто часто — достатньо двох підживлень за літо і ваші огірки забуяють і кольором, і подарують вам величенькі плоди.

Популярне

Подібні новини