З кінця липня і на початку серпня агрономи повинні дати рослині максимум живлення, щоб качани змогли набрати вагу та здоров’я для довгого зберігання та хороших смакових якостей.
Особливо важливі для капусти калій, магній та фосфор, а ось азот вносити під рослини вже не треба, бо тоді дуже активно ростиме листя, а самі качани будуть пухкими і довго не пролежать через процеси гниття.
Сьогодні ми розповімо про найпопулярніші підживлення для капусти на початку серпня, які допоможуть виростити дуже соковиті качани з чудовими показниками лежкості. Перше добриво – це суміш сульфату калію, суперфосфату та нітрофоски на відро води. Беруть по 10 грамів кожної речовини, розмішують до повного розчинення та поливають капусту прямо під корінь.
Друге добриво – це настій деревної золи, на який капуста відгукується просто чудово. Заливають дві склянки золи відром окропу і залишають настоюватися на добу. Капусту поливають під корінь по півлітра.
Обприскування можна робити за допомогою сірчанокислого розчину магнію. 15 грамів цього добрива розчиняють у відрі води і особливо рясно обприскують по качанах. Це допоможе збільшити терміни зберігання качанів на цілий рік.
Перед внесенням будь-якого добрива обов’язково потрібно розпушувати ділянку та поливати капусту звичайною водою. Це допоможе добривам краще засвоюватися капустою, а також доставить всі корисні речовини до нижнього коріння рослини. Це сприяє формуванню додаткових коренів і кращому засвоєнню мікроелементів у майбутньому.
Також обов’язково поливайте капусту чистою водою та обробляйте її від шкідників наприкінці липня – на початку серпня. До збирання врожаю залишилося зовсім небагато, тому рекомендується проводити час максимально активно.