Відомо, що у серпні зазвичай не використовують азотні добрива, щоб кущ не нарощував зелену масу, а віддавав все плодам.
Але що, якщо тимчасово пожертвувати кількома плодами, щоб вдихнути у кущ друге життя? Внесення трав’яної броділки під огірки може оздоровити та озеленити кущ, викликати нове зростання пагонів і зав’язей. Робити так можна тільки в тепличних умовах, адже у відкритому ґрунті кущ все одно загине від змін погоди ночами та сильних дощів. А в теплиці така тактика цілком має право на існування.
Кущ може буквально розцвісти на очах вже після одного підживлення. Продовжуючи підгодовувати його броділкою раз на два тижні, можна максимально довго підтримувати його життя та збирати плоди довше. Для приготування добрива на одне відро води подрібнюють кілька гілок кропиви, трохи кінського щавлю, додають будь-яку іншу бур’янову свіжу траву з ділянки без насіння до половини відра, і заливають все це водою.
Настоювати потрібно протягом семи-дев’яти днів, після чого процідити, розбавити з чистою водою для поливу в пропорції один до п’яти, і вносити літром під кожен кущик. Результат буде помітний: огірок оживе і здатний довго тішити врожаєм!
Обов’зково спробуйте скористатися нашими порадами та рекомендація, щоб впевнитися в їх неймовірній ефективності. Головне без “самодіяльності”, бо це може погіршити результат. Бажаємо успіхів та щедрого врожаю на грядках!