Азот вносять лише для відновлення ослаблених рослин, та й то в невеликих дозах, щоб рослина не почала жирувати. Томати, огірки, баклажани та перці підгодовують за допомогою сульфату калію.
На одне відро води досвідчені дачники розводять дві столові ложки добрива, розмішують до повного розчинення і поливають по літру під кожну рослину. Саме калій прискорює формування томатів, стимулює відтік поживних речовин з листя в плоди, робить урожай солодшим, соковитішим і смачнішим. Додатково він ще й стимулює поліпшення імунітету та захист від негоди, яка у серпні вже не найсприятливіша.
Під кінець серпня люди викопуватимуть картоплю, тому заздалегідь її потрібно підгодувати. Досвідчені дачники рекомендують той самий сульфат калію, але у меншій концентрації. На кожне відро вносять по одній столовій ложці та поливають прямо під кожну бульбу. Це підвищує зберігальність картоплі і робить її смачнішою.
Цим же добривом можна підгодувати білокачанну капусту, хоча для пізніх сортів ще можна внести органіку та азот. Плодові дерева також можна підгодувати сульфатом калію, оскільки вони накопичують поживні мікроелементи для високої врожайності в наступному році. Це стосується будь-яких дерев – це підвищує цукристість плодів та їх соковитість.
І обов’язково в серпні досвідчені дачники не забувають про полуницю. Крім того, що її потрібно обрізати та обробити, їй, як і іншим рослинам на городі, знадобиться калій. Той же сульфат калію відмінно підходить. А ще його потребують жоржини, гладіолуси, гортензії та інші квіти – це допоможе їх підготувати до зими.