Хочеться спитати: “Який аромат вашого ранку?” Іноді він пахне кавою, іноді — недоспаним настроєм. А буває — свіжим кропом, хрусткою скоринкою булочки та яєчним жовтком, що м’яко стікає по ложці.
Інгредієнти
- Яйця (стільки, скільки хочете обійняти сніданком)
- Хліб або булочки
Запашна олія:
- Вершкове масло – 50 г
- Копчена паприка – ½ чайної ложки
- Кмин – дрібка
- Солодка паприка – ½ чайної ложки
Для соусу:
- Грецький йогурт – 200 г
- Огірок свіжий – 1 штука
- Сіль – на смак
- Часник – 1 зубчик
- Кріп – кілька гілочок
Салат із зелені:
- Кріп, петрушка, кінза, рукола – по жмені
- Лимонний сік – 1 чайна ложка
- Оливкова олія – 1 столова ложка
Приготування

Починайте готувати з булочок. Тож розріжте кожну навпіл. Розігрійте сковорідку, потім обсмажте половинки на краплині олії до золотистої скоринки, після чого відкладіть на тарілку, вкриту паперовим рушничком — нехай чекають своєї черги.
Далі зробіть соус. Для цього натріть огірок на дрібній терці, посоліть і залиште на 5 хвилин, а тоді відтисніть зайвий сік, бо він нам більше не потрібен. Додайте до огірка подрібнений кріп, вичавіть часник та вмішайте усе в йогурт й перемішайте до однорідної консистенції.
Також створіть запашну олію. Просто розтопіть вершкове масло у мікрохвильовці або на плиті, всипте копчену й солодку паприку та кмин. Перемішайте.
Підготуйте зелену свіжість. Тобто нашаткуйте руколу, кріп, кінзу й петрушку й полийте лимонним соком і оливковою олією. Змішайте.
А тепер — королівські яйця-пашот. Закип’ятіть воду в каструлі, влийте трішки оцту, а потім зробіть ложкою коловертень й влийте туди яйце, розбите в чашечку заздалегідь. Варіть 1-3 хвилини: білок має схопитися, а жовток залишитися м’яким. Після того вийміть шумівкою й обсушіть серветкою.
Тепер, нарешті, збирайте “картину” наступним чином: покладіть на половинку булочки ложку соусу. Викладіть зверху яйце-пашот. Полийте запашною олією та укрийте все свіжим салатом. Подавайте на стіл і нехай кожен ваш ранок буде добрим!