Для початку потрібно добре промити зелень та висушити її на паперовому рушнику або текстилі. Бажано викладати петрушку на сушку в один шар. Після цього зелень потрібно пропустити через м’ясорубку. Підійде також домашній блендер. Аби маса вийшла ароматнішою, додайте в неї трішки часнику. За такої попередньої обробки з миски петрушки у вас вийде невелика тарілочка “пасти”.
Наступним кроком потрібно ретельно перемішати масу з петрушки, якщо ви додавали часник. Далі є одразу кілька варіантів, як заготувати петрушку на зиму. Перший – це засолити зелень у банці. На 200 грамів петрушки потрібно додати 50 грамів солі великого помелу. Ретельно перемішайте все, викладіть у банку та зберігайте в холодильнику.

Зелень ви також можете заморозити. Часто це роблять, використовуючи формочки для льоду чи невеликі пакети для заморожування води. Краще заготовляти зелень невеликими порціями, аби взяти 1 кубик і використати під час приготування. Щільно заповніть формочки для льоду петрушкою, аби при натисканні виділявся сік. Вийде, що кожен кубик – це просто “зелений” концентрат.

Форму викладіть у пакет і приберіть у морозилку на ніч або краще на цілу добу. Далі потрібно перекласти заморожену зелень в окремий пакет або контейнер і залишити на зберігання у морозильній камері. Саме таким способом господині користуються найчастіше. Ви можете легко використовувати заморожену петрушку без клопоту – просто дістаньте кубик і киньте в каструлю із супом.