Більше не купую морозиво в магазині – за 5 хвилин готую сама: рецепт морозива “Пломбір” в домашніх умовах

Готування морозива може бути чудовим способом провести час разом з рідними або друзями. Це може стати приємною сімейною або дружньою традицією.

Домашній “Пломбір” – це прекрасна альтернатива магазинному морозиву, оскільки ви можете контролювати склад і якість інгредієнтів. Готуючи морозиво вдома, ви можете використовувати якісні інгредієнти, такі як свіжі фрукти, натуральні смакові добавки і без консервантів. Ви знаєте, що саме входить у склад морозива, і можете уникнути штучних або непотрібних компонентів.

Редакція сайту Добрі новини підготувала базовий рецепт для приготування “Пломбіру” в домашніх умовах:

  • 500 мл вершкового молока
  • 200 мл вершкового крему
  • 100 г цукру
  • 4 жовтки
  • 1 чайна ложка ванілі або ванільного екстракту.
Рецепт домашнього морозива Пломбір
Рецепт домашнього морозива Пломбір

У каструлю потрібно влити молоко і крем. Розігрівати на середньому вогні до температури поблизу кипіння, але не доводити до кипіння. Вимкнути вогонь. У миску вбити жовтки з цукром до отримання пухкого та палітурки. Повільно додавайте гаряче молоко-кремну суміш до жовтків, постійно помішуючи, щоб уникнути згоряння жовтків.

Перелийте суміш у каструлю і розігрівайте на середньому вогні, постійно помішуючи, до того, як суміш стане густішою. Не доводити до кипіння. Зняти з вогню і додати ваніль. Залишити на 10-15 хвилин для охолодження. Перелити отриману суміш в контейнер для заморожування і залишити в морозильнику на кілька годин або до повного заморожування. Щоб отримати кращу консистенцію “Пломбіру”, через кожні 30-40 хвилин виймати контейнер з морозильника і перемішувати з ложкою. Подавати готовий “Пломбір” з улюбленими топінгами або фруктами.

Цей рецепт можна модифікувати, додавши смакові або текстурні інгредієнти за вашим смаком, такі як шоколадні чіпси, горіхи або фруктові пюре. Варто експериментувати з рецептом, щоб створити свій власний унікальний “Пломбір”!

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини