Один раз готую і тиждень не думаю, що їсти на сніданок: 1 до 1 кефір, ряжанка і сметана. Найкраща намазка

Заморожування кефіру, ряжанки та сметани – це простий спосіб приготувати домашній крем-сир. Він підходить для випічки, бутербродів і закусок. Дешево та смачно, без зайвих зусиль і витрат!

Заморожування молочних продуктів – це не тільки спосіб продовжити їх термін зберігання, але й можливість створити ніжний крем-сир вдома, не витрачаючи багато грошей. Для приготування цього чудового продукту вам знадобляться лише три інгредієнти: кефір, ряжанка та сметана. Процес приготування дуже простий і не вимагає спеціальних навичок.

Інгредієнти:

  • Кефір 2,5% – 1 пакет (850 г)
  • Ряжанка 4% – 1 пакет (400 г)
  • Сметана 15% (або вище) – 1 пакет (350 г)

Перш за все, візьміть пакет кефіру, ряжанки та сметани і помістіть їх у морозильну камеру. Заморозьте їх до повного затвердіння, це може зайняти кілька годин, тому краще залишити їх на ніч. Після заморожування вийміть пакети з морозильної камери і залиште їх на кілька хвилин, щоб вони трохи розтанули і стало легше витягти вміст.

Кулінари розповіли, як зробити смачну домашню намазку
Кулінари розповіли, як зробити смачну домашню намазку

Розріжте пакети і вийміть заморожений вміст на чисту марлю, складену в кілька шарів. Зав’яжіть марлю вузлом і підвісьте її над мискою або раковиною, щоб стекла зайва рідина. Цей процес може зайняти кілька годин, а краще залишити на ніч. При цьому суміш має знаходитись прохолодному місці, щоб уникнути бродіння.

Після того як рідина повністю стече, розгорніть марлю і викладіть отриманий крем-сир у миску. Він буде мати ніжну консистенцію і приємний кисломолочний смак. Такий крем-сир можна використовувати для приготування крему для тортів та іншої випічки, а також для бутербродів. Для пікантності до нього можна додати часник, кріп або іншу зелень, тоді вийде чудова закуска. Намажте такий крем-сир на хліб, грінки чи сухарики – це буде смачно та корисно.

Цей метод приготування крем-сиру є не тільки економічно вигідним, але й корисним, оскільки ви точно знаєте, з яких інгредієнтів він зроблений. Він не містить консервантів та інших шкідливих добавок, які можуть бути в покупних продуктах. Крем-сир, зроблений власноруч, може зберігатися в холодильнику до тижня.

Насолоджуйтеся приготуванням домашнього крем-сиру і дивуйте своїх рідних та друзів ніжним і смачним продуктом!

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини