Всього 2 ложки на 10 л – і смородина порадує урожаєм! Ягоди виростуть солодкими і будуть розміром з монету

Смородина є популярною та корисною ягідною культурою, яка тішить садівників своїми неймовірно ароматними та соковитими плодами. Дізнайтеся, як провести перше підживлення смородини ранньою весною.

Для того щоб отримати хороший урожай смородини, необхідно не лише правильно посадити й обрізати кущі, а й своєчасно підживлювати їх. Зокрема, навесні смородина потребує додаткового живлення, щоб активізувати швидкий ріст і розвиток. Які добрива найкраще підійдуть для цього?

У цьому матеріалі досвідчені садівники розповіли про найперше і найважливіше підживлення смородини ранньою весною. Воно допоможе кущам набагато швидше прокинутися, отримати всі необхідні мікроелементи та порадувати неймовірно щедрим урожаєм. Ягоди виростуть дуже солодкими й великими – розміром із монету.

За словами садівників із багаторічним стажем, ранньою весною, щойно розтане сніг і повітря прогріється до +5 градусів, смородину надзвичайно важливо забезпечити азотним живленням, щоб її кущі швидко розросталися, набираючи листову масу.

Після цього дідівського методу підгодівлі ранньою весною смородина просто завалить урожаєм солодких ягід
Після цього дідівського методу підгодівлі ранньою весною смородина просто завалить урожаєм солодких ягід

Для того щоб приготувати ефективне підживлення, необхідно всього лише розвести дві столові ложки сечовини в десяти літрах води. Далі потрібно все дуже добре перемішати. Отриманим розчином рекомендується полити смородину під корінь із розрахунку: одне десятилітрове відро під кожен кущ.

Наступну підгодівлю варто провести в середині травня. Цього разу потрібно внести вже органічне добриво. Наприклад, це може бути перепрілий гній із розрахунку: два відра під кожен кущ або ж розчин гноївки у співвідношенні з водою 1 до 10.

Крім того, не слід також забувати про проведення весняної обрізки смородини, у результаті якої має залишитися орієнтовно 15 гілок: однорічні, дворічні та трирічні. Усі зламані, вкриті мохом і ті, що нахилилися до землі, надзвичайно важливо видалити.

На замітку:

50 грамів чорної смородини покриють добову норму “аскорбінки” для організму людини. А для того щоб отримати те саме з червоної та білої смородини, знадобиться втричі більше ягід! Проте останні перевершують чорну смородину за вмістом калію – мінеральної речовини, необхідної для здоров’я серця.

Популярне

Подібні новини