Немає нічого важкого у вирощуванні огірків на своїй ділянці – вважають сучасні городники. Та чому ж тоді у них не виходить отримати щедрий врожай зеленців? Відповідей на таке запитання може бути багато. Експерти впевнені, що насправді догляд за рослиною має бути постійним і ґрунтовним. Тим часом садівники з “форумів” запевняють: огірки належать до категорії культур “Посадив і забув”.
Як доглядати за огірками
Насправді все дещо складніше. “Відмахатись” одним удобренням за сезон не вдасться. Для того, аби рослина дала щедрий врожай, починати потрібно із самого її дитинства. Наприклад, важливо регулювати температурний режим у приміщенні, де ростуть молоді зеленці.

Аби паростки огірків мали змогу в майбутньому швидше адаптуватись до умов відкритого ґрунту, потрібно постійно змінювати температурний режим. На вулиці сонце? Тоді відкрийте дверцята парника чи теплиці для провітрювання, але ні в якому разі не допускайте появи протягу.
Повітря у приміщенні, де ростуть молоді огірки, не повинно вдень нагріватись до температури вищої за 30 градусів, але й нижча за 18 градусів температура стане небезпечною для огірків.

До слова, існують навіть народні прикмети, які можуть допомогти отримати щедрий врожай огірків. Наші пращури вірили в те, що розсаду молодих огірків потрібно сховати від чужих очей, аби стороння енергетика не заважала рослинам нарощувати зелену масу. На думку наших предків, кожна рослина має особливу чутливість до негативних думок, а тому від них саджанці треба захищати.