Для ледачих – підгодувала і забула: що покласти в лунку при висадці томатів, щоб збирати врожай відрами

Щоб виростити міцні й урожайні томати без хімії, просто покладіть у лунку три простих компоненти — і рослини швидко наберуть сили та порадують рясним урожаєм!

Усі ми знаємо, що томати — це ненажерливі рослини, які потребують великої кількості поживних речовин. Якщо ви не хочете використовувати готові хімічні добрива, скористайтеся натуральними компонентами, які, напевно, є у кожній оселі та на городі. Додавайте їх під час посадки в кожну лунку — і можете на деякий час забути про інші підживлення. Важливо робити це саме під час посадки, щоб рослини змогли швидко набрати сили та рушити в ріст.

Томати повинні максимально швидко приживатися та моментально починати рости. Зазвичай уже через тиждень можна помітити, що розсада успішно прижилася. Тож ось що варто покласти в кожну лунку перед висадкою розсади томатів.

Перший компонент — це кропива. Якщо у вас на ділянці вже росте молода кропива, обов’язково використовуйте її. Вона є безцінним джерелом азоту, особливо до цвітіння. Під час висаджування розсади томатів у теплицю або відкритий ґрунт покладіть у лунки свіже подрібнене листя та стебла кропиви.

Полийте лунки та зачекайте близько 15 хвилин. Потім присипте кропиву шаром землі, щоб коріння розсади не отримало опіків. Подрібнюйте листя та стебла кропиви якомога дрібніше, щоб вони швидше перегнивали та віддавали корисні речовини томатам. Завдяки цьому розсада швидко приживеться, а рослини виглядатимуть здоровими та міцними. Кладіть у кожну лунку три-п’ять молодих стебел кропиви з листям.

Експерти розповіли, як ефективно підживлювати помідори на городі
Експерти розповіли, як ефективно підживлювати помідори на городі

Якщо кропиви немає, замінюйте її подрібненою молодою травою.

вин. Обов’язково додавайте його в лунки для томатів. Кидайте одну жменьку попелу на кожну лунку, щоб забезпечити рослини необхідними мікроелементами.

Третій компонент — це сухе цибулиння. Відомо, що в цибулі міститься багато вітамінів, а в ґрунті вона чинить бактерицидну дію та знижує ризик грибкових захворювань, особливо ґрунтових. Тож не забудьте додати ще одну жменьку сухого цибулиння в кожну лунку. Його можна заготовляти взимку, збираючи очищення від цибулі.

Після того як ви покладете всі компоненти, можна висаджувати розсаду томатів. Така підготовка дозволяє рослинам швидко розвиватися, менше хворіти та приносити щедрий урожай. Використовуйте ці прості поради, щоб виростити здорові та сильні томати без зайвих витрат і застосування хімії.

Популярне

Подібні новини