Розводжу 10 мл у відрі води – і яблуні плодоносять наввипередки: жодної попелиці та моніліозу весь сезон

Весна – ідеальний час для важливих підживлень яблуні. Простий і доступний розчин допоможе забезпечити здоров'я дерева, сприяти рясному цвітінню і фантастично щедрому врожаю. Дізнайтесь, як це працює.

У цьому матеріалі садівники та городники з багаторічним стажем розповіли, чим надзвичайно важливо обробити та підживити яблуню навесні для того, щоб ефективно захистити її від надокучливої попелиці, моніліозу, а також помітно збільшити врожайність. Зокрема, після застосування такої доступної підгодівлі яблук наросте ціла гора: усі вони будуть як на підбір – великі та неймовірно солодкі.

За словами досвідчених садівників, навесні потрібно провести обприскування яблуні за допомогою йодного розчину. Для того, щоб його правильно приготувати, необхідно розвести десять мілілітрів йоду в десяти літрах води.

Як пояснили фахівці, йод – це відомий і доступний антисептик, який дуже ефективно та швидко бореться з різноманітними грибками, включаючи збудників моніліозу та верхівкової гнилі. До того ж, йод також допомагає позбутися ураження попелицею.

Підгодуйте яблуню цим навесні – і попелицю та моніліоз як вітром здує: вау-результат для щедрого врожаю
Підгодуйте яблуню цим навесні – і попелицю та моніліоз як вітром здує: вау-результат для щедрого врожаю

Окрім того, можна розвести один літр прокислого молока та три краплі йоду в п’яти літрах води й полити яблуню під корінь. Як стверджують садівники, молочнокислі бактерії допоможуть надійно захистити плодові дерева від грибкових захворювань, кальцій, який міститься в складі молока, якісно зміцнить зав’язі та буде перешкоджати осипанню плодів, а йод, у свою чергу, пробудить сплячі бруньки та без зайвих зусиль посилить цвітіння, що в результаті позитивно вплине на врожайність.

Однак експерти також додали, що працювати з йодом потрібно обов’язково в захисних окулярах, рукавичках та респіраторі.

Таким чином, весняна обробка яблуні йодом і підживлення молоком – це простий та ефективний спосіб, який допомагає підвищити врожайність, а також захистити дерево від хвороб і шкідників. Головне, пам’ятайте, що під час проведення такої обробки дуже важливо дотримуватись зазначених дозувань і техніки безпеки.

Популярне

Подібні новини