Коли томати вже рясно навязалися і кущі потроху наростили зелені плоди, саме час підживити їх, щоб кожен помідорчик активно дозрівав, а не стояв зеленим як бубен до середини літа. Є дві підкормки, які люблять використовувати городники, і саме в червні вони найбільш потрібні рослині.
Перша підкормка мінеральна, і тут все просто — на відро води беруть 25 мл рідкого калійно-фосфорного добрива, яке продається в будь-якому садовому магазині і поливають цим розчином по вологій землі, по 1-1,5 л під кущ.

Це дає стимул наливатися плодам, допомагає уникати гнилі, а також безпосередньо впливає на смак. Калій в принципі дуже важливий елемент для томатів, адже при їх нестачі вони можуть просто зупинитися в рості.
Через два тижні потрібно дати іншу підкормку, яка також активно впливає на процес почервоніння плодів. Беремо літр теплої води, розчиняємо в ньому столову ложку сухих дріжджів, додаємо стільки ж цукру і пів чайної ложки вітаміну С у порошку, його можна купити в аптеці. Даємо настоятися годину, потім розводимо в 10 літрах води і поливаємо так само під корінь, тільки зранку або ввечері, щоб не варити кущі в спеку.

Таке чергування робиться щомісяця, до 10 чисел одна підкормка, через два тижні інша. Томати при такому підживленні будуть помітно відрізнятися від тих чахликів, які стоять у сусідів. Плоди наливаються рівномірно, не тріскаються, не гниють, а смак мають насичений та солодкий. Якщо рослинні вистачає мікроелементів, помідори не будуть мати водянистого присмаку.