Не в’януть, не темніють і завжди свіжі: з 20 червня 1 щіпка під корінці та огірки ростуть по 300 г кожен

Для підживлення огірків можна створити дієве добриво з того, що росте на вашій ділянці. Головний плюс в тому, що ви взагалі не витрачаєте кошти, а результат буде як від дорогих магазинних засобів.

У кінці червня огірки починають активно плодоносити і саме в цей період їм потрібна додаткова підживка. Є простий спосіб, який добре працює — полив настоєм з бурʼяну. Такий трав’яний настій готують із всього, що зазвичай сапається та виривається. Підійде кропива, лобода, подорожник, пирій або інші бур’яни без насіння.

Городники розповіли, чим удобрювати огірки в кінці червня
Городники розповіли, чим удобрювати огірки в кінці червня

Траву складають у відро чи бочку, заливають водою і залишають настоюватися на сонці на 5-7 днів. Рідина має забродити і це буде концентрат. Перед поливом його потрібно розбавити водою, приблизно 1 літр настою на 10 літрів води, і таким розчином поливають огірки раз на тиждень по вологому ґрунту.

А от траву, яка залишилася після проціджування, викидати не треба. Її потрібно добре підсушити просто розклавши в сонячному місці на декілька днів. Коли висохне, її треба подрібнити перекрутивши на м’ясорубці, і далі зберігати в банці або пакеті. Раз на тиждень по 2-3 столові ложки такої “трав’яної муки” розсипають під кущі перед поливом. Разом з водою цей травʼяний пил буде потрапляти до кореня, приносячи поживні речовини і мікроелементи.

Городники розповіли, чим удобрювати огірки в кінці червня
Городники розповіли, чим удобрювати огірки в кінці червня

Без зайвих витрат і танців з бубном огірки почнуть активно плодоносити, а самі плоди будуть рости рівними та без гіркоти. Головне не забувати, що окрім підживлення огіркам потрібен ще щоденний рясний полив, оскільки це культура? яка дуже залежить від кількості води. Якщо поливу буде недостатньо, ніякі добрива вам не допоможуть виростити дійсно гідний врожай.

Популярне

Подібні новини