Сусідка Катя “шепнула” рецепт універсального добрива: до 1 липня усім культурам – обовʼязково

Приготувати розчин, який підійде майже усім культурам, може кожен – головне знати, з чого його готувати. Городники із радістю поділилися своїм фірмовим рецептом.

У кожного досвідченого городника є свої маленькі хитрощі, які допомагають отримувати багаті врожаї без зайвих витрат. Хтось радо ділиться ними, а хтось тримає у таємниці. Та сьогодні редакція сайту Добрі новини підготувала для вас рецепт простого розчину, який зможе приготувати абсолютно кожен і отримати максимум користі! Все, що вам знадобиться – натуральна й чиста зола і вода!

Щоб приготувати чудодійний зольний настій, знадобиться лише відро води і дві склянки просіяної золи. Золу ретельно розмішайте у воді і дайте настоятися кілька годин, а ще краще – цілу добу. Періодично варто перемішувати суміш, щоб корисні речовини краще перейшли у воду. Перед поливом світлу частину рідини обережно злийте, залишаючи осад на дні. Саме цією рідиною і поливайте рослини під корінь.

Городники поділилися рецептом універсального добрива для усіх культур
Городники поділилися рецептом універсального добрива для усіх культур

Чому зола настільки ефективна?

У ній міститься цілий комплекс поживних речовин: фосфор, кальцій, калій і безліч мікроелементів. Калій відповідає за міцність стебел, стійкість рослин до хвороб і якість плодів. Фосфор підтримує потужну кореневу систему і гарне цвітіння. Кальцій зміцнює клітинні стінки, роблячи рослини міцнішими. А мікроелементи, яких у золі багато, беруть участь у всіх основних процесах.

Такий настій діє дуже мʼяко, не обпікаючи коріння, і підходить майже для всіх городніх культур. Помідорчики, перчики, огірочки, капуста, зеленушка, ягідні кущі – всі вони відгукнуться на такий полив гарним зростом і здоровим виглядом. Вже через кілька днів після застосування ви неодмінно помітите, що васі рослини просто оживають на очах.

Якщо ви вже городник із досвідом, ,то точно знаєте, що зола не підходить для культур, які люблять кислий ґрунт, наприклад, для чорниці або рододендронів, тому тут краще утриматися від такого підживлення. Але для більшості городніх рослин вона стане справжнім порятунком, особливо якщо ґрунт на ділянці, скажімо, не дуже родючий.

Популярне