У липні цибулини так і чекають тієї самої підживки, завдяки якій головки виростуть просто величезні. І смак від цього гіршим не стане, бо кожна цибулина виросте смачна, солодка і хрумка, як того й хоче кожен городник. Ще й зберігатиметься довго у льосі чи на балконі, якщо все зробити вчасно і у правильні пропорції.
Городники вважають, що найкраще в липні працює підживлення на основі сульфату калію. Це простий, доступний засіб, який містить саме ті речовини, що зараз найбільше потрібні цибулі. Завдяки калію рослина краще передає накопичені мікроелементи з листя в цибулину, і та швидко набирає вагу. Беріть блокнот і ручку, щоб не загубити чіткі пропорції.

Для приготування чудодійного розчину, вам потрібно взяти 10 грамів сульфату калію – це приблизно чайна ложка з гіркою, і розчинити у відрі води (10 літрів). Але перед тим, як підживлювати, грядку обовʼязково варто полити звичайною водою. Це важливо, бо на сухий ґрунт добрива краще не лити – так можна пошкодити коріння і саме добриво не повністю засвоїться корінням рослини.
Таку підкормку городники радять проводити саме в липні, у проміжку з 1 до 10 (максимум 15) числа. Саме в цей період іде активне нарощування головки. Якщо дати цибулі калій, пірʼя почне передавати в неї усі накопичені поживні речовини, і цибулина швидко набере потрібну форму й масу.
Якщо ж пропустити цей період, можна втратити частину врожаю, бо пірʼя вже почне відмирати, а без підсилення цибулина може залишитися дрібною. А всього-то потрібно ложка добрива й відро води – і результат буде помітний неозброєним оком.
Цибулю підживлювати таким розчином потрібно лише один раз за сезон, але він дає потужний поштовх рослині. Іноді саме завдяки цьому липневому поливу вдається зібрати врожай, який добре тримається в коморі аж до наступного літа. Користуйтеся!