Смородина часто дає дрібні та кислі ягоди, особливо якщо кущ старий та росте на одному місці багато років. Навіть при регулярному поливі та догляді врожай буває сумнівним, через що навіть виникають думки викорчувати цей кущ, аби не займав тільки зря місце. Але городники діляться простим способом, як підгодувати смородину, щоб ягоди виросли великими та соковитими.
Для підживки використовують звичайний картопляний крохмаль. У ньому багато фосфору, а також є калій, кальцій і натрій. Саме ці елементи відповідають за налив ягід, їхній розмір і солодкий смак. Фосфор допомагає перенаправити сили рослини не на нарощування листя, а на формування плодів. Калій покращує смак і дає солодкість, а кальцій загалом укріплює рослину.

Готують розчин дуже просто — на 10 літрів води додають 2 склянки картопляного крохмалю. Щоб не було грудочок, крохмаль спочатку розводять у невеликій кількості теплої води, а потім виливають у відро та добре перемішують, після чого виливають під кожен кущ по 2 літри розчину.
Таку підживку можна дають зазвичай один раз, коли плоди вже починають червоніти або чорніти, простіше кажучи — дозрівати. Якщо кущ виглядає сильно виснаженим, то можна повторити через тиждень. Але за відгуками городників така підкормка дає помітний результат вже за пару днів. Смородина загалом добре реагує на органічні підживлення, тому для поливу ще можна використовувати золу, настій з бурʼяну, компост, або замульчувати землю скошеною травою.