Сьогодні поговоримо про те, як підживити огірки в липні, щоб отримати стабільний урожай до самої осені. Саме зараз не пізно дати йому фінальне, так зване “завершальне” підживлення.
На час початку липня вже можна помітити, як верхівки листя жовтіють. Це означає, що часник поступово дозріває. Це природний процес, і втручатися з азотними добривами вже не варто – вони тільки завадять. На цьому етапі рослині потрібна зовсім інша підтримка.
Ми радимо для завершального підживлення використовувати мінерально-органічний склад, який включає монофосфат калію, гумат калію та деревний попіл. Після розведення все це виливають у міжряддя. За словами досвідчених городників, така суміш діє комплексно: калій і фосфор з монофосфату одразу всмоктуються корінням, зміцнюючи головки часнику, а зола збагачує ґрунт важливими мікроелементами. Гумат, своєю чергою, сприяє зміцненню зубчиків і покращує їх зберігання після збору.

Підживлення бажано провести хоча б за тиждень до викопування. Навіть цього часу вистачить, щоб рослина засвоїла потрібні елементи.
Дотримуйтесь цих простих, але перевірених роками порад та рекомендацій, і ваш часник буде міцним, соковитим та добре зберігатиметься взимку. Якщо спробуєте – не забудьте поділитися результатами в коментарях. А ще загляньте в опис під статтею, там можна знайти посилання на перевірені садівничі магазини.
Тож від щирого серця бажаємо гарного врожаю і вдалої погоди! Нехай все вдається. Головне все робити вчасно і саме так, як треба саме вашій присадибній ділянці чи дачі!