Якщо правильно підживити в червні малину, в липні можна збиратися по-справжньому рясний врожай. І це не якісь поодинокі випадки, чи це спрацює тільки з родючим сортом. Навіть старі малинники починають активно квітнути і нарощувати плоди, якщо їм достатньо поживних речовин в період вегетації.
Для цього не потрібно використовувати якісь новомодні дорогі добрива, все робиться з найпростіших складників, про які знає кожен дачник — це зола, дріжджі та органіка. Спочатку треба полити кущі органікою, наприклад, настояним перегноєм або розведеним компостом.

Це робиться для того, щоб у ґрунті було чим “годувати” дріжджі. Самі по собі дріжджі не є прямим добривом для коренів, але дріжджові грибки швидко розмножуються в ґрунті, починають живитися органічними залишками, переробляють їх і перетворюють на сполуки, які вже можуть засвоїти рослини.
Після органіки можна переходити до дріжджового настою — на 1 літр води береться 1 пакетик сухих дріжджів і 2 столові ложки цукру, все добре розмішують і залишають на ніч, щоб розчин заграв. Після цього його потрібно розбавити відром води, додати в цей дріжджовий настій і ще 5 столових ложок деревної золи.

Зола потрібна обов’язково, бо вона також є джерелом мікроелементів. Цим розчином поливають кущі малини прямо під корінь. І саме ці два поливи, органічний і дріжджовий, дасть потужний поштовх вашим кущам.