Шкода, раніше не знала! Ґрунт як пух за копійки: дешева крупа замінить дорогі добрива та збільшить урожай

Вже витратили купу грошей на добрива, а город все одно не родить, як слід? А все тому, що дійсно ефективні методи обійдуться вам практично безплатно! Наприклад, звичайна крупа.

Дуже прикро, коли у всіх сусідів навколо город тішить щедрим врожаєм, а на вашому навіть рослини не хочуть укорінюватися, як слід. І дорогі хімічні добрива лише розчаровують. За ці гроші можна просто купувати готові овочі в магазині, та не мучитися. Але ж свої кращі. Тому люди часто намагаються їх виростити попри невдачі. Але ці невдачі можна легко припинити одним простим способом — просто удобрити ґрунт звичайною крупою зі своєї кухні.

Так, все правильно: та крупа, яку їдять люди, підійде для підкормки грядок. Яку саме взяти? Кожна з круп має свої переваги, але ідеальним рішенням є пшенична крупа. Розсипте її по ґрунту тонким шаром (до 1 см). Можна насипати на город перед заморозками чи вже після висадки рослин. У другому випадку вона слугуватиме мульчею і поступово віддаватиме всі поживні речовини ґрунту. Також така мульча захистить землю від висихання та бур’янів.

Городники розповіли про ефективне добриво з крупи
Городники розповіли про ефективне добриво з крупи

Другою класною крупою є гречка. Вона допомагає боротися з кислим ґрунтом. Достатньо внести приблизно 200-300 г крупи на кожен квадратний метр землі, неглибоко перекопати город та трішки зачекати. Для кращого ефекту можна змішати гречку з компостом. А ще в гречці міститься багато калію та магнію, які потрібні рослинам для кращої врожайності.

Звісно ж, не можна обійти стороною ячмінь. Всі знають, що ячна крупа смачна та корисна. Однак про її використання на городі відомо не всім. Ячмінь можна вносити восени чи вже навесні. Це дозволить зробити землю більш пухкою та значно підвищити її родючість.

Городники розповіли про ефективне добриво з крупи
Городники розповіли про ефективне добриво з крупи

Завершують нашу підбірку просо та вівсянка. Їх краще вносити в ґрунт восени. Господарям також подобається поєднувати вівсянку та просо з перегноєм та золою. А ще кожну з круп можна використовувати для поливу у вигляді настою. Для цього потрібно 100-150 г крупи 2 літрами теплої води та залишити на кілька днів. Потім можна поливати рослини. На кожну рослину краще не використовувати понад 1 літр за декілька днів поливу.

Популярне

Подібні новини