Ігор Кондратюк, Юрій Горбунов, Євген Кошовий, Alyosha та Ілона Гвоздьова: зірки, яких розчарував Влад Яма

З початку повномасштабної війни в Україні відомий хореограф Влад Яма разом із родиною виїхав далеко за межі країни. Хто із зірок розкритикував свого колегу?

Відомий український хореограф і шоумен Влад Яма покинув територію України з самого початку повномасштабної війни. Знаменитість разом з дружиною та сином виїхав до США 24 лютого минулого року й досі залишається за кордоном. Через це чимало його зіркових колег невтішно висловлювались про танцівника. Що саме думають про Влада Яму представники українського шоубізнесу?

Так, наприклад, Ігор Кондратюк нещодавно висловився про свого колегу. Знаменитість зазначив, що він насправді поважає Влада Яму, адже той зробив достатньо, аби не це заслужити. Втім, його вчинку Ігор Кондратюк не визнає. Разом з тим, відомий продюсер зазначив, що хореограф – не єдиний чоловік, який виїхав за межі країни. Кондратюк вважає, що не слід ставити хрест на ньому, потрібно дозволити шоумену пояснити та розповісти свою легенду.

Ігор Кондратюк висловився про Влада Яму, якого засуджують за виїзд за кордон
Ігор Кондратюк висловився про Влада Яму, якого засуджують за виїзд за кордон

А ось відомий український телеведучий Юрій Горбунов має дещо іншу думку. В одному з інтерв’ю знаменитість зізнався, що Влад Яма його розчарував. Ба більше, ведучий поділився підозрами, що повертатись в Україну хореограф не планує, адже вже пустив коріння у США.

Зірка “Кварталу 95” також не зміг оминути увагою тему виїзду свого колеги. Євген Кошовий зазначив, що він не любить засуджувати людей та вважає, що кожен має самостійно розібратись у собі та з’ясувати, чи правильні рішення приймав у житті.

Відома українська співачка Alyosha також ділилась своєю думкою про колегу. Знаменитість зазначила, що в кожного є власний вибір та оцінка себе. Якщо людина розуміє, що не може принести на фронті ніякої користі, а лише помре, то цілком логічно уникати всього, що стосується війни. Втім, додала Alyosha, кожен має усвідомлювати свої вчинки. Крім того, зірка зізналась, що вважає героями тих, хто, переступаючи свій страх, йде на передову.

Alyosha висловилась про Влада Яму, який на початку повномасштабної війни виїхав за кордон
Alyosha висловилась про Влада Яму, який на початку повномасштабної війни виїхав за кордон

Українська танцівниця та найближча колега Влада Ями Ілона Гвоздьова в одному з інтерв’ю також висловилась про найгарячішу тему шоубізнесу. Знаменитість зазначила, що нині вона давно вже не забиває голову думками про те, чи правильно вчинили ті, хто виїхав з України.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини