Як виглядає і чим займається єдина падчерка Юрія Горбунова: зробила телеведучого дідусем завчасно

Крім своїх рідних дітей від Катерини Осадчої Юрій Горбунов виховує падчерку від першої дружини Людмили. Чоловік вдочерив дівчинку і став її законним опікуном.

Юрій Горбунов – відомий український телеведучий, комік, ідеальний сімʼянин та батько двох прекрасних дітей. Зараз чоловік перебуває у шлюбі з телеведучою Катериною Осадчею, яка, власне, і подарувала чоловікові можливість двічі стати батьком. Однак, редакція сайту Добрі новини зʼясувлаа, що в Юрія є ще одна донька.

Мало хто знає, але чоловік до шлюбу з Катериною Осадчею 20 років був у стосунках з іншою жінкою на імʼя Людмила. В неї була донька Ксенія від першого чоловіка, якого вона покинула і пішла до Горбунова. Чоловік дуже добре ставився до дівчинки та любив її всім серцем, тому вирішив її вдочерити і став законним опікуном.

Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова Людмила
Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова Людмила

Станом на зараз Людмила і Ксенія майже нічого про себе не дають знати. Відомо, що дівчина народила доньку в 2021 році, зробивши Юрія Горбунова дідусем. На сімейних святах з Катериною Осадчею Ксенія також не зʼявлялася. Схоже, її або не запрошували, або вона відмовлялася від візиту. Фотографії Ксенії можна відшукати лише у зовсім юному віці.

Донька Ксенія, яку вдочерив Юрій Горбунов
Донька Ксенія, яку вдочерив Юрій Горбунов

Коли мова йде по розлучення Юрія та Людмили, чоловік не дуже охоче розповідає подробиці. За його словами, вони з екс-дружиною стали зовсім різними людьми, але ні для кого не секрет, що Юрій покинув Людмилу через знайомство з Катериною Осадчею. Зірки познайомилися під час спільної роботи і Горбунов не міг стримати своїх емоцій та закоханості.

Зараз подружжя досі проводить час у романтичній атмосфері попри стільки років стосунків. Прихильники з радістю спостерігають за новими етапами у житті зіркової пари і бажають їм бути завжди щасливими і щоб їхній союз ніколи не розпадався.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини