Екс-холостяк Михайло Заливако показав свою маму і бабусю: три покоління зібралися разом (ФОТО)

Колишній головний герой популярного реаліті-шоу "Холостяк-11" показав, як цьогоріч відзначив Великдень. Знаменитість поділився кадрами зі своєю мамою та бабусею

Михайло Заливако здобув популярність після виходу на телеекрани одинадцятого сезону популярного реаліті-шоу “Холостяк”. Знаменитість підкорив шанувальників відмінним почуттям гумору та харизмою. Навіть після завершення проєкту за колишнім Холостяком стежать тисячі підписників. Знаменитість, до слова, активно веде свій блог у соціальній мережі Інстаграм, де часто ділиться особистими фотографіями та зізнаннями.

Так, наприклад, нещодавно ексхолостяк показав фотографії своєї мами та бабусі. Знаменитість продемонстрував, як сьогодні виглядають його найближчі люди, в колі яких він відзначав Великдень. Михайло Заливако виявився дуже схожим зі своєю мамою. Зокрема, в колишнього головного героя реаліті-шоу “Холостяк” очі й ніч дуже схожі на мамині.

Нагадаємо, що раніше чоловік вже розповідав про свою найріднішу людину. Зокрема, знаменитість зазначав, що його мама є дуже мудрою людиною, до якої він постійно звертається за порадами у важливих життєвих ситуаціях. Крім того, зізнався Заливако, вона його завжди підтримує.

Як виглядає мама Михайла Заливако з Холостяка-11
Як виглядає мама Михайла Заливако з Холостяка-11

Бабуся відомого українського бізнесмена – справжня довгожителька. 18 лютого цьогоріч вона відзначила своє 101-річчя. До бабусі Михайло Заливако ставиться з особливою повагою та трепетом. Знаменитість називає її особистим героєм. Крім того, зізнавався раніше Михайло Заливако, він із радістю може слухати рідну людину годинами.

Як виглядає 101-річна бабуся Михайла Заливако з Холостяка-11
Як виглядає 101-річна бабуся Михайла Заливако з Холостяка-11

Нагадаємо, що мама відомого українського ексхолостяка раніше працювала провізором та обіймала керівні посади у своїй галузі. Після завершення професійної діяльності знаменитість почала писати ікони, чим займається й до сьогодні. А ось бабуся Михайла Заливако свого часу воювала у Другій світовій війні.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини