П’ятниця, 27 Січня, 2023

“Боюся, що треба їхати на передок”: Тарас Цимбалюк отримав повістку і розповів про свої переживання

Тарас Цимбалюк під час спілкування з Славою Дьоміним розповів, чи отримав повістку. Зірка серіалу “Спіймати Кайдаша” чесно зізнався, що так. Чоловік вже з’явився у військомат для проходження медогляду і тепер очікує та телефонний дзвінок.

Тарас Цимбалюк розповів про отримання повістки
Тарас Цимбалюк розповів про отримання повістки

За словами Цимбалюка, він не дуже в захваті від цього, бо до військових справ в нього не лежить душа. Він ніде не вчився на військового і в нього немає належного досвіду. Якби його могли чомусь навчити, або в нього вже були якісь навички, то Тарас почувався би значно впевненіше, ніж зараз. Як розповів актор, він не боїться йти в армію, йому боязко за те ,що одразу після служби доведеться їхати на передову, а він нічого не вміє.

“Я не боюсь армії, я боюсь того, що потрібно буде їхати на передок. Мені, який нічого не знає і не вміє”, – каже Тарас Цимбалюк.

Чоловік порівняв військову службу з акторством. Він пояснює це тим, що в кожній з цих сфер є свої професіонали. Якщо в кадрі під час зйомок він може провести не одну добу, то з армією йому нічого не відомо.

Тарас Цимбалюк поділився своїми емоціями після отримання повістки
Тарас Цимбалюк поділився своїми емоціями після отримання повістки

Все було б значно спокійніше, якби це проходило у декілька етапів. Спочатку повістка, далі час, щоб до цього підготуватися, після цього – відповідне навчання, а вже потім можна думати про те, щоб їхати у зону бойових дій. В таких неочікуваних умовах, як зараз, для цього такі новини як грім серед ясного неба.

“В таких розважених умовах мій мозок сприймав цю інформацію значно краще, а так почуває себе, наче вилили відро води на голову”, – додає чоловік.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини