Відома українська співачка Jerry Heil не так давно записала пісню “Bronia” з польським співаком, який буде предствляти Польщу на “Євробачення-2023.” Дівчина зізналася, хто допоміг створити цю композицію та став її мотивацією. Редакція сайту Добрі новини з’ясувала, що музою для написання пісні стала Леся Нікітюк.
![Леся Нікітюк допомагає писати пісні українським артистам](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/maxresdefault-4-1.jpg)
Молода артистка частенько отримувала повідомлення від Лесі з пропозицією написати польсько-українську пісню. Як каже Jerry Heil, без Лесиної мотивації цього б не сталося, за що вона їй дуже вдячна.
“Цієї композиції не було б, якби не вона. Одного разу Леся написала мені повідомлення, що не вистачає в нашому просторі українсько-польської пісні, щоб вона була про кохання, де можна було відчувати зв’язок між нашими народами. За лічені хвилин в нас з Лесею з’явилася основна ідея пісні: твої обійми – моя броня. Лесю, дякую за мотивацію!”, – розповідає Jerry Heil.
Перед цим Леся спільно зі співачкою створили куменду версію пісні на одну з найпопулярніших фраз в Мережі від росіянки, яка втікала з Криму, яка говорила про те, що вона зовсім не хоче їхати з Криму, бо там так приємно, затишно та по-домашньому і вона вже звикла до спокою, сонечка та приємної атмосфери. Дівчата зміксували ці слова з ритмічною музикою і запрезентували своїм прихильникам. Назва пісні залишилась така ж: “Душевно, по-домашньому”.
Дівчата зібрали цілу купу позитивних коментарів не лише від прихильників, але й від зірок українського шоу-бізнесу. Ольга Цибульська, Богдан Юсепчук, Ліда Лі та багато інших підтримали приємними словами жартівливу композицію від дівчат, яку досі можна прослухати в соціальних мережах.
- “А коли буде повний трек? Я хочу насолодитися цим шедевром”,
- “Це дуже круто, дівчата, ви агонь!”,
- “Я дивуюся кожного дня, як можна з нічого зробити сенсацію, дівчатам респект”.
Схоже, дівчата не очікували, що трек буде на стільки популярним, але їм самим дуже сподобалося творити щось нове для своєї надзвичайно великої аудиторії.