Відомий український телеведучий Володимир Остапчук став одним із запрошених гостей на програму “Пекельні борошна”, ведучим якого став Євген Клопотенко. Чоловіки в процесі приготування страви поспілкувалися на різні теми, однією з яких стало особисте життя і кулінар розповів, що в нього були стосунки з колишньою дівчиною Володимира Остапчука.
“В нас із тобою є спільна дівчина. Ти з нею колись зустрічався, і я з нею зустрічався. Уявляєш? Перша літера імені “К”, ну, якось там згадаєш”, – розповів Клопотенко.
Однак, Володимир не став довго гадати і одразу зроумів, про кого йде мова. Чоловіки не стали називати її повного імені, але по ним було помітно, що вони двоє все зрозуміли, тому продовжили приготування страви.
![Євген Клопотенко розповів про стосунки з колишньою Остапчука](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/obraz_2023-03-29_105700493.jpg)
До речі, проєкт “Пекельні борошна” називається так через мем, який розповсюдили користувачі Мережі. Як виявилося, росіяни намагалися перевести фразу, яка закінчувалась на “адские муки”, а отримали “пекельні борошна”. Така новина дуже насмішила українців і створилася ідея, як назвати нове невеличке кулінарне шоу.
Володимир Остапчук прийшов до Євгена з проблемою. Чоловік приніс йому страву “Жульєн” і попросив допомогти з її приготуванням. Кулінар зізнався, що такої страви не існує, а назва – це лише спосіб нарізки і запропонував взяти такі ж складові, як в тій страві та трішки погратися зі смаками.
![Євген Клопотенко розповів про стосунки з колишньою Остапчука](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/obraz_2023-03-29_105801587.jpg)
“Головна наша задача – погратися з українськими смаками, спеціями і показати українську велич. Тому жульєн ми зараз переробимо на класну грибну юшку з сиром”, – каже Клопотенко.
Справу хлопці виконали відмінно. На фініші чоловіки насолодилися неймовірним смаком грибної юшки і подякували один одному за відмінно зроблену роботу.