2022-й рік розставив все на місця та показав, хто є хто. Одиниці російських зірок, які приїздили в Україну, купалися тут у славі і любові прихильників, змогли висловити хоча б слова підтримки знедоленим людям і сильній країні, на яку напав агресор.
Алла Пугачова з Максимом Галкіним взагалі полишили рф, а гуморист почав відраховувати прибутки з концертів на допомогу нашим громадянам.
Цікаво, що сама Примадонна ще в 2014-му році дала зрозуміти, що вона проти війни росії з Україною, коли у Юрмалі з’явилася у кольорах нашого прапора. Тоді її поява викликала великий резонанс.
![](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/05/znimok-ekrana-2023-05-13-102637-700x334.png)
А нещодавно її дочка Христина Орбакайте опублікувала світлину, де показалася у розкішному светрі у жовто-блакитних кольорах. Це фото її молодості, де вона ефектно позує зі своїм синочком. Коментарі зірка попередньо приховала, адже всім відомо, як реагують на наш прапор наші опоненти.
![](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/05/znimok-ekrana-2023-05-13-102713-700x396.png)
Проте, говорити, що дочка Пугачової пішла її слідами та розділяє повністю погляди мами — важко. Співачка утрималася від будь-якої реакції на події 24-го лютого, а 25-го травня 2022-го року їй ніщо не завадило виступити у москві та дати там свій ювілейний концерт.
Крім цього артистка продовжила працювати над російськими фільмами, попри те, що її мама так більше і не повернулася додому з Ізраїлю, а її родина почала обростати жахливими плітками, які плодили пропагандисти.
Нагадаємо, що Максиму Галкіну дали статус іноагента. Його дружина Алла Пугачова у світі цих подій публічно написала звернення до уряду росії з вимогою дати їй цей статус теж, адже повністю розділяє погляди свого обранця.