Універсальне активоване вугілля: вся правда, про яку ви хотіли знати

Ви можете знайти активоване вугілля у будь - де. Від їжі та зубної пасти, до добавок та предметів особистої гігієни. То чим насправді є активоване вугілля і як воно працює?

Активоване вугілля виготовлене з природних інгредієнтів, таких як вугілля, кокосові горіхи або деревна м’якоть, і розбите на невеликі шматочки.

Універсальна панацея

Вугілля активується при нагріванні до дуже високої температури. Це змінює його структуру. Нагрівання надає тонкому порошку вуглецю більшу площу поверхні, що робить його більш пористим. Це дозволяє вугіллю збирати токсини, хімічні речовини та інші небажані матеріали, починаючи від детоксикації організму при отруєнні і закінчуючи усуненням запаху від смердючих ніг.

Універсальне активоване вугілля
Універсальне активоване вугілля

Отруєння

Активоване вугілля може допомогти при екстрених отруєннях або передозуванні наркотиками. Якщо воно потрапить у вашу систему протягом години, то зможе захопити деякі токсини і не допустити їх засвоєння. Лікар-хірург може дати вам його через трубку для годування, яка спускається в горло і в живіт. Але при екстрених ситуаціях самим вугіллям не обійтись, як правило воно ефективне тільки в поєднанні з іншими препаратами.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини